Wi-Fi Güçlendirici Önerisi

turan12

Picopat
Arkadaşlar selamlar, evde kullanmakta olduğum Modem bulunduğum ve diğer odalara bağlantı sıkıntısı çıkarıyor çok iyi çekmiyor. Modem yeni değişti sizce hangi güçlendiriciyi almayalıyım? Xiaomi Mi Wi-Fi Pro kullanan kişiler var ama bazıları almayın işinizi görmez diyor. Evde internet kullanan 5 kişi var buna göre ne önerirsiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar selamlar, evde kullanmakta olduğum modem bulunduğum ve diğer odalara bağlantı sıkıntısı çıkarıyor çok iyi çekmiyor. Modem yeni değişti sizce hangi güçlendiriciyi almayalıyım? Xiaomi Mi Wi-Fi Pro kullanan kişiler var ama bazıları almayın işinizi görmez diyor. Evde internet kullanan 5 kişi var buna göre ne önerirsiniz?

Modem eğer ISS'in gönderdiği modemse yeni modem almak yerine 250-400 TL arası kaliteli bir router işinizi görecektir. Burada benim de kullandığım Xiaomi Mi router AC2350'yi öneririm. Daha ucuza da tenda AC8 gibi ürünler iyidir. Ha modemi yenilediyseniz Xiaomi Mi Wi-Fi Pro'da iş görür.

Bro buraya videosunu bırakıyorum önerdiğim bir cihaz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu işe yarar gibi görünüyor. Yeni konu açmaya gerek yok ondan buradan sorayım bu iş yapar mı?
Bro DARK markasını pek önermiyorum ben. En basitinden görüntü dönüştürücü aldım 4K da çalışıyoe 1080p de hata veriyor.

Bro Dark markasını pek önermiyorum ben. En basitinden görüntü dönüştürücü aldım 4K'da çalışıyoe 1080P'de hata veriyor.

Arkadaşım alacakta bunu düşünmemizin sebebi bunu koyacağı odada bulunan laptop ile kablolu bağlanma şansı olacak. O yüzden iyi gibi gelmişti.

Arkadaşım alacakta bunu düşünmemizin sebebi bunu koyacağı odada bulunan laptop ile kablolu bağlanma şansı olacak. O yüzden iyi gibi gelmişti.

Dark genel olarak Rampage tarzı bir firma. Çok kaliteli ürünleri yok. Bütçe aşırı kısıtlıysa bakılması gereken bir firma. Onun dışında ASUS TP-Link Xiaomi tarzı firmalara bakın network ürünlerinde ilk.

Cevaplarınız için teşekkür ederim Modem daha yeni Superonline geldi taktı ISS hakkında çok bir bilgim yok maalesef affedin galiba Xiaomi Wi-Fi güçlendirici deneyeceğim sonuçları sizler ile paylaşırım sağlıklı günler herkese.

Geri
Yukarı