Çözüldü Wi-Fi işaretinin yanında telefon işareti var

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

TunaHan_01

Kilopat
Daha fazla  
WhatsApp Görsel 2023-06-03 saat 14.58.57.jpg

Dünden beri beni arayanlar numaramın kullanılmadığını söylüyor ve Wi-Fi işaretinin yanında telefon işareti var. Ben aradığımda sorunsuz görüşme yapabiliyorum. Telefonu açıp kapadım uçak moduna aldım SIM kartı çıkarttım taktım hiçbir şey değişmedi. Telefon iPhone 13 1-2 aylık cihaz. Neden olduğunu bilen ya da nasıl çözebileceğimi bilen varsa yardımcı olabilir mi?

Yanlış bilgi
Eki Görüntüle 1805125

Dünden beri beni arayanlar numaramın kullanılmadığını söylüyor ve Wi-Fi işaretinin yanında telefon işareti var. Ben aradığımda sorunsuz görüşme yapabiliyorum. Telefonu açıp kapadım uçak moduna aldım SIM kartı çıkarttım taktım hiçbir şey değişmedi. Telefon iPhone 13 1-2 aylık cihaz. Neden olduğunu bilen ya da nasıl çözebileceğimi bilen varsa yardımcı olabilir mi?

Anladığım kadarıyla VoWiFi özelliği devreye girmiş. Baz istasyonu ile iletişim kurulamadığında veya uçak moduna alındığında operatörünüzün sizi internet üzerinden telefon görüşmesi yaptırabileceği bir özellik diyebiliriz.

Son düzenleme:
Arama yönlendirme açık durumda hocam.

VoWiFi özelliği devreye girmiş. Baz istasyonu ile iletişim kurulamadığında veya uçak moduna alındığında operatörünüzün sizi internet üzerinden telefon görüşmesi yaptırabileceği bir özelliktir.

Hayır hocam farklı konudan gelen cevabı atmışsınız. Arama yönlendirme simgesi bu.

Telefon uygulamasını açın.
Sağ üstte bulunan “üç noktaya” basın.
“Ayarlar” tuşuna dokunun.
“Gelen arama” sekmesine inin.
arama yönlendirme”ye basın.
Telefon yönlendirme iptali için numaraları belirlediğiniz ekranda numaraların üstüne basarak “devre dışı bırak”a basın.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı