Wi-fi Kablosuz çekim alanının düşük olması

furkan korkmazk

Hectopat
Daha fazla  
Selamun Aleyküm. Benim bir sorunum var. Bu sorunum evde kullandığım Wifi'nin sinyal alanının çok düşük olması.
Şimdi ben İnternet olarak Netmaster kullanıyorum uydunet. Modem olarak da Netmaster uydunet in bir modemi var onu kullanıyorum.
Normal bir şekilde kablosuz internet seçenği mevcut herşey güzel ama Wifi çekim alanı çok düşük.
Kendi evimde modemden 2 m uzaklaşında 1 çizgi azalıyor. 2 oda sonra hiç çekmemeye başlıyor.
Bu sorunu çözmek için internette ürünler araştırdım. Fazla masrafa girmeden en azından evimin tamamında kablosuzu kullanabilmek istiyorum.
Ama çok fazla kategori ile karşılaştım > router, wireles genişletici, wireless adaptor, access point..
Ve hangisi ne işe yarıyor hangisinin nasıl bir ürününü seçmeliyim hiç anlamadım.
Kısacası sizden yardım istiyorum amacım çekim alanım artsın mümkünse internet hızım düşmesin.
1-2 ürün buldum linklerini attım ama bunlar arasındna olması şart değil bunlar arasından olur başka olur ürün önermenizi istiyorum.
Teşekkürler.
Linkler:
Dark DK-NT-WRN300 300Mbit 802.11n WiFi Kablosuz Kapsama Alanı Arttırıcı - Adaptörsüz Tasarım
Dark RangeMax DK-NT-WRT300 300Mbit 4 Port Ethernet Kablosuz Router Access Point
Dark RangeMax DK-NT-WDN300HP2A 300 Mbps Kablosuz Ağ Adaptörü

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba
Bu ürünü kullanabilirsiniz.

ASUS RT-N12 D1 300 Mbps 4 Port WiFi Router Range Extender Access Point

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı