Wi-Fi kart değişimi

Pigeon

Centipat
Merhabalar. Eski aşağıda görselleri bulunan eski Wi-Fi kartımı değiştirip yerine linkteki ürünü almak istiyorum. Giriş kısmındaki farklılık nedeniyle tereddüt ettim. Bunun için ne yapmam lazım? Konuyla alakalı bilgisi olan yardımcı olabilir mi :)
WhatsApp Image 2020-01-22 at 1.33.51 AM(1).jpeg
WhatsApp Image 2020-01-22 at 1.33.51 AM.jpeg

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Burada videosu da var. Tavsiyem AC9560 almanızdan yana.

Half mini PCI-e kart almanız lazım, diğerleri sizin bilgisayarınıza uymaz. Bunu destekleyen en son Intel kartı 7260 ama ben Intel kartları pek stabil bulmuyorum. Tavsiyem atherostan yana olur elinizdeki kart Max 150 Mbps destekli. İlle ac olsun istemiyorsanız eğer atheros 9287 hem ucuz hem 300Mbps ve çok stabil bir kart.

Son düzenleyen: Moderatör:
Half mini PCI-e kart almanız lazım, diğerleri sizin bilgisayarınıza uymaz. Bunu destekleyen en son Intel kartı 7260 ama ben Intel kartları pek stabil bulmuyorum. Tavsiyem atherostan yana olur elinizdeki kart Max 150 Mbps destekli. İlle ac olsun istemiyorsanız eğer atheros 9287 hem ucuz hem 300Mbps ve çok stabil bir kart.
Evde superbox kullanıyorum fakat wifi kartım eski oldugu için 5 Ghz’i görmüyor. Bundan dolayı değiştirmek istiyorum ve değiştirmişken ac olsun diye bakıyordum fakat en son çıkan ax özellikli olanları gördüm onlardan almaya karar verdim. Mini PCI-e girişli olanını buldum aynı kartın bu uygun olur mu sizce?

Ben de tam almışken AX200 alın diyecektim. Bence AX200 en mantıklı seçeneklerden bir tanesi. İntel'in kablosuz kartlarına ben de sıcak bakmıyorum ama AX200'ün de alternatifi yok şu an. Bence aynı fiyata AC+BT4.2 destekli bir şey alınacağına AX+BT5.0 destekli AX200 almak çok çok daha mantıklı.

Ben de tam almışken AX200 alın diyecektim. Bence AX200 en mantıklı seçeneklerden bir tanesi. İntel'in kablosuz kartlarına ben de sıcak bakmıyorum ama AX200'ün de alternatifi yok şu an. Bence aynı fiyata AC+BT4.2 destekli bir şey alınacağına AX+BT5.0 destekli AX200 almak çok çok daha mantıklı.
Benim laptop'um da half mini PCI-e ama intel'in bu soketli wifi 6 kartını bulamadım

Geri
Yukarı