Wi-Fi Kendi Kendine Kapanma Sorunu

• Konuyu başlatan Xen
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 6
  • Görüntüleme 2B

Xen

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Wi-Fi sürekli olarak normal kullanımda veya oyun oynarken kendi kendini kapatıyor ve bilgisayarı kapat aç yapana kadar hiç bir şekilde geri gelmiyor. Üzerinde kırmızı çarpı işareti çıkıyor ve tıkladığımda Wi-Fi Ağı Bulunamadı yazıyor. Son Redstone güncellemesini yaptıktan sonra olduğunu fark ettim bunun ilk Windows 10 kurduğumdan beri bir sıkıntım yoktu ama artık canıma tak etti diyebilirim. Yaşayan/çözüm önerisi olan varsa yardım bekliyorum.

Tüm sürücüler güncel. (En azından Ekran kartı, Intel, Wi-Fi, Ethernet vs.)
Windows orijinal ve güncel.
Ekran Görüntüsü (25).png

Son düzenleyen: Moderatör:
Redstone un güncellemesi ni geri alırsan düzelir o zaman benim de laptop un touchpad ı çalışmıyordu güncellemeden sonra sürücüyü eski sürümüne getirince düzelmişti.

Şu an sürücü sürümü bu. Aygıt yöneticisinden güncellemeye çalıştığımda en güncel sürüm bu diyor. Ancak bir eski sürüme nasıl döndüreceğimi bilmiyorum.

Az önce ardarda 3 kez daha oldu. Çözüm bilen var mı ?

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (26).png
    Ekran Görüntüsü (26).png
    21,1 KB · Görüntüleme: 112
Şu an 8.1 sürücüsünü indirdim bakalım gün içinde deneyeceğim.

20.25 tekrar oldu. Chrome'da bir sekmede Twitch yayını, diğer sekmede de YouTube açıktı. Bir anda Chrome dondu ve Wi Fi kırmızı çarpı işaretine döndü. En son çare formatlamak gibi duruyor zaten okullar açıldığında yapacağım ama okullar açılana kadar çözüm bulmak istiyorum.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı