Çözüldü Wi-Fi repeater önerisi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Modeste

Kilopat
İsmini doğru mu yazdım emin değilim diğer odalardan Wi-Fi tam çekmiyor. Çok yüksek fiyatlı olmayan Wi-Fi gücünü yükseltecek bir dağıtıcı var mı?

Çözüm
Benim attığımın arayüzü var, 192.168.10.1 üzerinden ayarlanabiliyor. Kullanıcı adı ve şifresi admin. Fişe taktıktan sonra bilgisayardan veya telefondan WRT360 adında bir ağ çıkıyor, şifresi 012345678. O ağa bağlanıp 192.168.10.1'e girip ayarlıyorsun. Gerçek ağın şifresini istiyor, girince de otomatik bağlanıyor. Üstündeki Ethernet portu ile kablosuz interneti kabloluya çevirebilirsin.

Bayağı güçlü, üstelik Ethernet çıkışı da var.

@Mistofaşo lancer evo 50 liraya nerede var Xiaomi repeater? 100 lira civarında benim gördüğüm hepsi.
Sigara içerek hareket çeken kurbağa fotoğrafı da gözümden kaçmadı.

Son düzenleme:
Benim attığımın arayüzü var, 192.168.10.1 üzerinden ayarlanabiliyor. Kullanıcı adı ve şifresi admin. Fişe taktıktan sonra bilgisayardan veya telefondan WRT360 adında bir ağ çıkıyor, şifresi 012345678. O ağa bağlanıp 192.168.10.1'e girip ayarlıyorsun. Gerçek ağın şifresini istiyor, girince de otomatik bağlanıyor. Üstündeki Ethernet portu ile kablosuz interneti kabloluya çevirebilirsin.

Çözüm
Eğer eski bir tablet ya da telefon varsa net share uygulamasını indir, daha sonra cihazını wi fi ağına bağla. Daha sonra uygulamayı aç ve wps'yi aktif et. Diğer telefonada bu uygulamayı yükle ve "tabletin hotspotuna" bağlan. Detaylı bilgi için videolara bakabilirsin.
@317678 kusura bakma. Ama eminim beyaz renkli, USB şeklinde birşey vardı. Videosunu atmaya çalışacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı