Wi-Fi sıfırladıktan sonra internet yok

Ahmetnl

Femtopat
Modemin şifresini değiştirirken yanlış yani bilmediğim bir şey yaptım bende sıfırladım. Sihirbazı çalıştırdım, kurdum. Şifre koydum. Kendi başıma müşteri hizmetlerini aramadan kurduktan sonra internet gitti. O sennollerin hepsi var ama internet yok. Neden yardımcı olursanız sevinirim.

aeklink

Centipat
Makaleler
5
Yer
Minecraft sunucusu inşaatında
Modemin şifresini değiştirirken yanlış yani bilmediğim bir şey yaptım bende sıfırladım. Sihirbazı çalıştırdım, kurdum. Şifre koydum. Kendi başıma müşteri hizmetlerini aramadan kurduktan sonra internet gitti. O sennollerin hepsi var ama internet yok. Neden yardımcı olursanız sevinirim.
Tekrar sıfırla takılmış olabilir.

ImToretto

Picopat
Yer
Bursa
Merhabalar. Hayırlı akşamlar.
sorun kaç dakikadır bu şekilde.
Modemi sıfırladığınız da internet geç gelebiliyor.
Eğer üzerinden 20 30 dakika geçti ise ve hala gelmedi ise müşteri hizmetlerini arayın size yardımcı olacaklardır.

KS
A

Ahmetnl

Femtopat
Tekrar sıfırla takılmış olabilir.
3 4 kere sıfırladım
Merhabalar. Hayırlı akşamlar.
sorun kaç dakikadır bu şekilde.
Modemi sıfırladığınız da internet geç gelebiliyor.
Eğer üzerinden 20 30 dakika geçti ise ve hala gelmedi ise müşteri hizmetlerini arayın size yardımcı olacaklardır.
Teşekürler bakacayım ünlem işareti gözüküyo andorid bi telefondan baktım ama ama int ışıkları hepsi yanıyo

r27super

Picopat
Genellikle bu tür modemlerde internet sağlayıcısının ROM'u kullanılmakta, o yüzden sıfırlanınca ROM da silinebilir. Bize de aynı olay olmuştu 150TL güncelleme parası istemişlerdi.

r27super

Picopat
Bizimki TP-Link Vodafone'un şeyi sanırım ben öyle bir şey olacağını sanmıyorum zaten biz aylık 70 lira ödüyorız modem 150 etmiyor.
Aceleyle yazmayın lütfen, sakin olun. Yazdıklarınız anlaşılmıyor.

Yukarı