Çözüldü Wi-Fi şifresi girince "Kernel Security Check Failure" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

smiLonly

Kilopat
Makaleler
4
Biraz önce bilgisayarımda bütün ağları unut diye bir seçeneğe tıkladım ardından bilgisayar yeniden başladı ve tekrar kendi WiFi'ıma bağlanmak istedim fakat sürekli şifreyi girdikten sonra bu hatayı alıyorum.

4e7f9283-87ef-4155-9517-e6a4b7d7e642.jpg

@MF @Murat5038 @THE_MILLER

Hocam yine yaptım dedikleriniz olmadı. Müsaitseniz 2 dk Teamviewer'dan bakabilir misin ?
Recep bey'in verdiğini dene verdiğim geneli amaçladığı için yapamıyor olabilirsin. Onu büyük ihtimal yükleyecek Dell kısıtlamasına takılmaz ise. Hala yapamadıysan bakarız TW ile.

Recep bey murat beyin vermiş olduğu driveri tekrar onun dediklerini yaparak kurdum teşekkür ederim. Bunu kurmama gerek yok sanırım değil mi ?

Recep bey'in verdiğini dene verdiğim geneli amaçladığı için yapamıyor olabilirsin. Onu büyük ihtimal yükleyecek Dell kısıtlamasına takılmaz ise. Hala yapamadıysan bakarız TW ile.

Hocam dediklerini tekrar yapıp bilgisayarı başlattım yeniden bu sefer sorunsuz bir şekilde kuruldu teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
O sırada bilgisayarın

[Info] Checking kernel security...
[Error] Kernel security couldn't be checked!

Sonra PC KERNEL_SECURITY_CHECK_FAILURE diyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı