Wi-Fi sinyal güçlendirici önerisi

bastila

Hectopat
Makaleler
1
AAA.png

Sarı çizilen alanlar Wi-Fi sinyali alamıyor bu nedenle sinyal güçlendiriciye ihtiyacım var.
Bu ürün nasıldır mavi yere ya da mutfağa takabilirim.
Bu tarz bir cihaz taktıktan sonra Wi-Fi'ye bağlanırken ekstra bir şey yapmamıza gerek var mı? Yani normal odadaki modeme bağlanıyor gibi mi gözükür telefonda? (Soru saçma gelmiş olabilir ama daha önce kullanmadım böyle bir cihaz :) )

Eki Görüntüle 629630

Sarı çizilen alanlar Wi-Fi sinyali alamıyor bu nedenle sinyal güçlendiriciye ihtiyacım var.
Bu ürün nasıldır mavi yere ya da mutfağa takabilirim.
Bu tarz bir cihaz taktıktan sonra Wi-Fi'ye bağlanırken ekstra bir şey yapmamıza gerek var mı? Yani normal odadaki modeme bağlanıyor gibi mi gözükür telefonda? (Soru saçma gelmiş olabilir ama daha önce kullanmadım böyle bir cihaz :) )
Kurulumunu yapıyorsunuz. Sonra normal modeme bağlanır gibi bağlanıyorsunuz. Cihaz güzel alabilirsin.

Hocam çalışma mantığı tek tuşla modeme bağlanıyorsunuz. Sinyali şifreyle beraber aktarıyor. Siz yine modemin ismini görüyorsunuz.

Ben kullanıyorum ve şahsen çok memnunum. Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. Kurulumda yanlış hatırlamıyorsam dikkat etmeniz gereken tek husus Mi Home uygulamasında dili Çince seçmeniz.

Çince seçersem kurulumu nasıl yapacağım?
YouTube'da detaylı kurulum videoları var. Çince olduğunu tam hatırlamıyorum ama öyle bir detay vardı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videoda 1.05'te bir şey anlatıyor. Şu an müsait olmadığım için dinleyemedim fakat bölgeyi büyük ihtimal Çin seçiyor.

Geri
Yukarı