Wi-Fi sinyal güçlendirici tavsiyesi

O proyu kullanıyoruz biz kaybı çok az tercih edilebilir.
Hocam sanırım bu cihaz 5Ghz desteklemiyor ama kayıp çok az demişsiniz. İnternet hızınız ne kadar ve wifi ile ne kadar alıyorsunuz ve ne zamandır kullanıyorsunuz? Bu ürün için değil ama bazı ürünler için başta iyiydi birkaç ay sonra performansı çok düştü gibi yorumlar gördüm. Benim 100 mbps, bilgisayarın kendisi görüyor modemi ama hız testinde 10 mbps çıkıyor. Bu Xiaomi Mi WiFi Pro ile nasıl değerler alırım onu tahmin etmeye çalışıyorum.

Cevaplarınız için teşekkürler TP-Link'in bir tane sinyal güçlendiricisini aldık gayet iyi 2.4 ve 5G destekliyor ve çekim alanı gayet iyi telefondan kontrol edebiliyorsunuz ürünü aşağıda vereceğim MediaMarkt'tan almıştım N11 de bulabildim.

Cevaplarınız için teşekkürler TP-Link'in bir tane sinyal güçlendiricisini aldık gayet iyi 2.4 ve 5G destekliyor ve çekim alanı gayet iyi telefondan kontrol edebiliyorsunuz ürünü aşağıda vereceğim MediaMarkt'tan almıştım N11 de bulabildim.

Dostum internet hızın noramlde kaç ve bu genişleticiyle kaç alıyorsun? Ben de düşünüyorum almayı.

Şimdi ölçtüm ve 5G de test ettim.
Sinyal arttırıcı olmadan:
83 Mbps. 6 ms, 8, 06 yükleme değeri.
Sinyal arttırıcı olduğunda:
66 Mbps. 6 ms, 8, 04 yükleme.
Not: Ölçdüğüm yer modeme yakın ama aynı odada değil.

Şimdi ölçtüm ve 5G de test ettim.
Sinyal arttırıcı olmadan:
83 Mbps. 6 ms, 8, 06 yükleme değeri.
Sinyal arttırıcı olduğunda:
66 Mbps. 6 ms, 8, 04 yükleme.
Not: Ölçdüğüm yer modeme yakın ama aynı odada değil.
Tamamdır hocam teşekkür ederim. Ben de bu ürüne bakacağım o zaman. Konuyu takipteyim bir sorun yaşarsanız burdan yazarsanız ben de bilgilenmiş olurum.

Geri
Yukarı