Wi-Fi var ama internet yok

Jake Peralta

Hectopat
Arkadaşlar, VDSL 50Mbps paket kullanıyorum. 3-4 aydır hiç sıkıntı yoktu. Şimdi oyun oynarken birden internet kesildi. Ne telefonda ne bilgisayarda internet var. Wi-Fi açık bağlanıyor ama internet erişimi yok diyor. Modem de internetin ışığı yanmıyor. AC kapa yaptım. Fişi çıkarıp taktım düzelmedi. Nasıl halledebilirim?

WLAN tuşuna 2-5 saniye basılı tutup deneyin. Bu da işe yaramazsa, ufak bir iğne ile Reset tuşuna 4-5 saniye basın.

Arkadaşlar, VDSL 50Mbps paket kullanıyorum. 3-4 aydır hiç sıkıntı yoktu. Şimdi oyun oynarken birden internet kesildi. Ne telefonda ne bilgisayarda internet var. Wi-Fi açık bağlanıyor ama internet erişimi yok diyor. Modem de internetin ışığı yanmıyor. AC kapa yaptım. Fişi çıkarıp taktım düzelmedi. Nasıl halledebilirim?

Sağlayıcınıza bildirin arıza kaydı açsın hocam.

Hangi ISS'yi kullanıyorsunuz?

Türk Telekom.

Burada komusumuzda bir sıkıntı yok ama onlarda Türk Telekom kullanıyor.

Eğer internete bağlı gözüküp interneti kullanamıyorsanız. ISS niz internet erişiminizi kesmiş demektir. Ödenmemiş faturalarınızı kontrol edin. Ödemediğiniz için kesilmiş olabilir. Ödediyseniz de ISS niz bir sebepten dolayı internet erişiminizi kesmiş arayıp bilgi alın.

Yeni konular

Geri
Yukarı