Wi-Fi'deki bir telefonun ekranına girme

ADB tcpip portu açıp Scrcpy ile ADB connect yapabilirsin ama cihazı başta bilgisayara bağlanman ve ADB üzerinden adb tcpip 5555 komutu göndermen gerekir.

Ama telefonun ekran şifresini bilmek ve en az 1 dk fiziksel erişim + ADB çalışan pc/mac gerekir.

ADB'yi bilgisayar üzerinde çalıştırmak zor bir işlem değil. Ayrıca ADB'yi kullanması için zaten telefondan izin vermesi gerekir ki bunu zaten belirttim.
Ek olarak en son tcpip portu açtıktan sonra ADB connect (telefonun yerel ip adresi):5555 yazıp bağlandıktan sonra Scrcpy'yi başlat.

Çok fazla hacker filmi izlemenin zararları adlı konu.
Kali Linux ile belki yapabilirsiniz. Buna benzer bir ayar vardı sanırım. Ama emin değilim. Kullanmayalı çok uzun zaman oluyor. Veya @gpukiller31 hocamın da dediği gibi DarkComet'i deneyebilirsiniz. Ve çok fazla hacker filmi izlemeyin. Hackerlik filmlerdeki gibi birşey değil.
Arkadaşlar Hackerlik filmleri izlemiyorum. Sadece merak ettim acaba var mı? Çok bilgisayarla uğraşıyorum vardır diye düşündüğümden.

ADB'yi bilgisayar üzerinde çalıştırmak zor bir işlem değil. Ayrıca ADB'yi kullanması için zaten telefondan izin vermesi gerekir ki bunu zaten belirttim.
Ek olarak en son tcpip portu açtıktan sonra ADB connect (telefonun yerel ip adresi):5555 yazıp bağlandıktan sonra Scrcpy'yi başlat.
Android 11 gerekir ayrıca kablosuz debugging android 11 ve sonrası için geçerli olduğunu unutmamak lazım daha düşük sistemlerde çalışmayacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı