Wi-Fi'ye bağlanan komşuların hızı nasıl düşürülür?

Daha fazla  
Arkadaşlar komşum Wi-Fi'ya bağlanıyor 4-5 kişi bağlanıyorlar onların bağlantı hızını düşürmek istiyorum ama benimki sabit eskisi gibi kalsın istiyorum mümkün müdür? Mobile broadband kullanıyorum yani Superbox.

Arkadaşlar komşum Wi-Fi'ya bağlanıyor 4-5 kişi bağlanıyorlar onların bağlantı hızını düşürmek istiyorum ama benimki sabit eskisi gibi kalsın istiyorum mümkün müdür? Mobile broadband kullanıyorum yani Superbox.

Superbox bir şey yapamazsın maalesef şifreni değiştir verme ya da sadece 1 kişinin telefonuna kendin yeni şifreyi gir 1 kişi bağlansın

Neden veriyorsun? İstiyorlar ve siz kıramıyorsunuz galiba. Şifreyi değiştirip modem arayüzü üzerinden SSID gizleyin. Böylece internetinizi göremezler. Sorarlarsa iptal ettirdim dersiniz.
Ya hocam hiç sorma binada eski toprak saygıduyar bi teyze var önceden yanlızlardı sonra torunları flan ailesi bunlara yerleştiler e torunlar gelince geldi teyze wifi şifresini istedi verdim ama 4 tane torunu var değiştirdim sonra alt komşumdan mı ne almışlar annemde çocukları binada ödev yaparken dayanamadı geldi istedi verdim artık oyun mu yüklüyolar 7\24 kullanıyolar.

Geri
Yukarı