Wifi'den Facebook Uygulamasına Girilmiyor

Ergin DEMIROGLU

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Samsun
Daha fazla  
Meslek
Mağazacı
Arkadaşlar Wifi'den bağlı olduğumda cep telefonlarından Facebook'a giremiyorum. Diğer uygulamalar çalışıyor. (chrome, youtube vb...) Fakat operatörün internet erişimini açtığımda girebiliyorum. Modemde herhangi bir güvenlik duvarı kullanmıyorum. 5-6 ayrı telefondan denedim aynısı oldu. Bu demek oluyor ki bağlantı probleminin kaynağı modem. Fakat nereden hangi ayarı yapmam gerektiğini bulamadım. Ayrıca eklemek isterim, Hotspotshield'i çalıştırdığımda yine giriş yapabiliyorum. 2 yıldır bu sistemi kullanıyorum daha önce böyle bir problem olmamıştı.

Modem Zyxel P-660RU-T1 v2 (kablolu)
Access Point D-Link AP2100 (kablolu modemi kablosuz olarak kullanabilmek için)

Son düzenleyen: Moderatör:
Modemin kendi güvenlik duvarını kapatmışsınız. Varsa DoS ayarlarını da kapatın. Zyxel ile iletişime geçiniz modem hakkında detaylı bilgi almak için.
Ek olarak, benim de başıma buna benzer bir olay geldi. Ben modemi değiştirdiğim halde hiç bir telefon internet bağlantımdan Google Play Store'ye giremiyordu. D-Smart ile saatlerce görüşmeme ve defalarca arıza kaydı bırakmama rağmen sorun çözülmedi. En son TürkNet'e geçtim ve sorunum ortadan kalktı. Aklınızda bulunsun.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı