Rehber Wild Rift 144/90 FPS oynama

120 FPS yapınca grafiklerde Ultra seçenekler kapanıyor var mı bir çözümü?

Oyun içi ayarlardan 60 FPS Ultra ayarlara al sonra oyuna gir alttan bir kere çek.

@289120 hocam telefonuma Wild Rift'i yüklüyorum oyuna giriyorum indirme kısmında %70'i geçemiyor hata veriyor. Sebebini biliyor musunuz?

Hata ne hocam?

Tam olarak nasıl yapacağım? Gameguardian tehlikeli görünüyor, Android simulasyonunda açtığımda ise görmüyor.

Hocam ben gameguardian demedim ki GL Tools dedim. Yaşadığınız sorunu biraz daha detaylı anlatır mısınız?

Oyun içi ayarlardan 60 FPS Ultra ayarlara al sonra oyuna gir alttan bir kere çek.

Hata ne hocam?

Hocam ben gameguardian demedim ki GL Tools dedim. Yaşadığınız sorunu biraz daha detaylı anlatır mısınız?
Rootsuz cihazlarda kullanabilmek için GameGuardian vb. parallel space uygulamaları gerekiyor hocam.

Şahsen boş bir rehber olmuş. 60Hz bir ekran da 60FPS üstü almanızın imkanı yok neredeyse ve alsanız bile ekrandan dolayı hissedemeyeceksiniz. Wild Rift gibi bir oyunun telefon ile optimizasyonu şahane. Oyunu yüklediğinde senin cihazını tanımlıyor zaten. Eğer telefonunuz 60Hz üstü bir ekrana sahip ise oyunun grafik ayalarından FPS'i kişileştirebiliyorsunuz. Böyle yöntemlere gerek yok.

Geri
Yukarı