Wild Rift, A31 telefona zarar verir mi?

Arkadaşlar, telefonum Galaxy A31 ve Wild Rift'i denemek istiyorum fakat telefonuma büyük bir zararı olur mu? Ömrünü azaltır mı? Azalırsa ne kadar azaltır? Cevaplarınızı bekliyorum :).
Sakın girme aman aman,telefonun işlemcisi yanar sakın girme,baban döver (!)

Kardeş sen şaka mı yapıyorsun ?

Sakın girme aman aman,telefonun işlemcisi yanar sakın girme,baban döver (!)

Kardeş sen şaka mı yapıyorsun ?
Kaba olmasanız acaba? Bir şeyi öğrenmeye korkuyorum sizin gibiler yüzünden linç yiyeceğim diye. Düzgün bir insan gibi sorularımı cevaplayabilirsiniz hocam.

Kaba olmasanız acaba? Bir şeyi öğrenmeye korkuyorum sizin gibiler yüzünden linç yiyeceğim diye. Düzgün bir insan gibi sorularımı cevaplayabilirsiniz hocam.
Youtube aratabilirsiniz vardır zaten,neden görmeden yoktan doğru direkt konu açıyorsun ? Bu video da kusursuz mu ,değil mi ? Anlayacak külün vardır zaten :
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Youtube aratabilirsiniz vardır zaten,neden görmeden yoktan doğru direkt konu açıyorsun ? Bu video da kusursuz mu ,değil mi ? Anlayacak külün vardır zaten :
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Sadece YouTube sunmuyor maalesef doğru bilgileri ama bu haketmediğim tavrı göreceğimi bilseydim hemen bakardım.

Yeni konular

Geri
Yukarı