Wild Rift eşleştirme saçmalığı!

Kestek0

Decapat
Yer
Cinayet Büro
Çıktığından beri oyunu oynuyorum. Oyunda aşırı iyi değilim fakat ortalamanın üstündeyim. Size eşleştirme ve rütbe saçmalığından bahsedeceğim. Rankım Plat 3, fakat takımıma gelen fazlalıklar resmen Demir 4.

Örnekler:
20210120_225428.jpg
20210120_225402.jpg
20210120_225319.jpg
20210120_225250.jpg
20210120_225215.jpg

Bunlar sadece birkaçı.

"Bu sadece oyun, abartma." gibi şeyler söylemeyin. Ben oynadığım oyunu elimden geldiğince profesyonel olarak oynamaya çalışırım ve amacım rank kasmaktır, eğlence değil. LoL dediğimiz oyun CS'ye benzemez. LoL'ü temelinde iyi oynamak için iyi bir zekâya sahip olmak gerekir. Bu saçma skorlara sahip arkadaşlarda da kuş kadar oyun zekâsı olmadığını varsayıyorum.

Buraya sadece içimdeki nefreti kusmaya geldim, kısacası biraz rahatlamaya. Geçmişte gelen güncelleme ile, ele aldığım konunun düzeltildiğine dair bir güncelleme paylaştılar fakat durum ortada.

Maçtaki rezilliklerin oyunu bırakması dileğiyle. İyi geceler.

Son düzenleme:
Bir oyunun zeka ile azıcık tek alakası olabilir. Sen adamı tanımadan nerden biliyorsun ''kuş beyinli'' olduğunu lütfen önyargılı olmayalım ama gerçekten bu bir oyun sen ciddi ciddi oynamayı düşünüyorsan öyle oyunlarda yetenekli, bilgili olan adamlarla takım kurup oynamalısın.
Ben oynamayı bilmeyince "kuş beyinli" mi oluyorum?
Bu durumda bu düşünceyle sen ''kuş beyinli'' olmuyor musun?
Bu bir oyun oyna geç.
Zevkine bak.

Kişilerin isimlerini verme hakkına sahip olduğunuzu nereden çıkardınız ?
Zaten nickname'leri. Ortada bir isim soyisim yok, varsa bile sadece ismi belli oluyor.

Bir oyunun zeka ile azıcık tek alakası olabilir. Sen adamı tanımadan nerden biliyorsun ''kuş beyinli'' olduğunu lütfen önyargılı olmayalım ama gerçekten bu bir oyun sen ciddi ciddi oynamayı düşünüyorsan öyle oyunlarda yetenekli, bilgili olan adamlarla takım kurup oynamalısın.
Ben oynamayı bilmeyince "kuş beyinli" mi oluyorum?
Bu durumda bu düşünceyle sen ''kuş beyinli'' olmuyor musun?
Bu bir oyun oyna geç.
Zevkine bak.
Oyun zekâsından bahsediyoruz, zekâ değil. Oyuna göre zekâ belirleyecek halimiz yok.

Zaten nickname'leri. Ortada bir isim soyisim yok, varsa bile sadece ismi belli oluyor.

Oyun zekâsından bahsediyoruz, zekâ değil. Oyuna göre zekâ belirleyecek halimiz yok.
Oyun zekası derken bile yanlış düşünce oluyor ben size açıkladım.
Ciddi ciddi oynayacağım diyorsanız böyle ''takımlı oyunlarda'' takım kurmalısınız.

Aslında bir öfkeyle paylaştım. Chat'te millete küfür eden birisi değilim, dolayısıyla buraya nefret kusmak aklıma geldi. Fotoğraflarda isimleri gizlemem daha doğru olabilirdi.

Görselleri gizli bir şekilde paylaşacağım. Kusura bakmayın.

Yaptığınız şeyi hiç bir şey haklı çıkarmaz isimleri gizleyip görseli tekrar atın.
İş işten geçti dostum, hani o adamları rezil edecekti ya bak kim oldu?
Bazı insanları anlamak zor.
Aslında bir öfkeyle paylaştım. Chat'te millete küfür eden birisi değilim, dolayısıyla buraya nefret kusmak aklıma geldi. Fotoğraflarda isimleri gizlemem daha doğru olabilirdi.

Görselleri gizli bir şekilde paylaşacağım. Kusura bakmayın.
Nefret kusmak için neden buraya geliyorsunuz?
Burası nefret kusma yeri mi?
@267345 İki de bir muhteşem atma dostum, beğen, beğen. 🤣

İş işten geçti dostum, hani o adamları rezil edecekti ya bak kim oldu?
Bazı insanları anlamak zor.

Nefret kusmak için neden buraya geliyorsunuz?
Burası nefret kusma yeri mi?
Nefret kusmak için özel bir yer var ise söyleyin oraya gideyim. "Nefret Kusma Yeri" bulamadım.

Zaten burada oyunun saçma eşleştirme sistemi olduğundan da bahsettim.

Geri
Yukarı