Wild Rift hangi şampiyon seçilmeli?

Vayne çünkü bak 2 tane düz vuruş atıyosun bide kraken katili ile w birlikte 3. vuruşa fazladann vurcak 3. vuruşu vurmadan önce bide q açcaksın 300-400 damage vuruyosun oyun başlarınnda.

Üzerinden aşırı zaman geçmiş ama yazayım dedim. Bu oyunda metanın köpeği olucaksın. Hangi hero bozuksa onu oynayacaksın. Bir Jungle main olarak Pant, Camille,Olaf öneririm. Bir de klasikleşmiş Lee Sin var. Oynuyabiliyorsan onla da oyunu domine edersin.

Üzerinden aşırı zaman geçmiş ama yazayım dedim. Bu oyunda metanın köpeği olacaksın. Hangi Hero bozuksa onu oynayacaksın. Bir Jungle main olarak pant, Camille, Olaf öneririm. Bir de klasikleşmiş Lee Sin var. Oynuyabiliyorsan onla da oyunu domine edersin.

Wild Rift'te Camille Jungle nerflü değil mi hocam?

Wild Rift'te Camille Jungle nerflü değil mi hocam?
Evet, nerf heroları bitirmez. W yeteneğinin hasarını düşürdüler, ultinin süresini azalttılar, ultinin vurduğu hasarı yükselttiler. Lee'de 3-4 yama üst üste nerf yedi. Ama hala metanın babalarından. Neyse, demek istediğim nerf bir heroyu tam olarak bitirmez. Önemli olan nelere, nasıl, ne kadar nerf yediğidir.
@ArthurMorgan33 Bu arada, LOL hiç oynamadım. Ama dediğiniz iki hero oyuna henüz gelmedi.

Evet, nerf Hero'ları bitirmez. W yeteneğinin hasarını düşürdüler, ultinin süresini azalttılar, ultinin vurduğu hasarı yükselttiler. Lee'de 3-4 yama üst üste nerf yedi. Ama hala metanın babalarından. Neyse, demek istediğim nerf bir Hero'yu tam olarak bitirmez. Önemli olan nelere, nasıl, ne kadar nerf yediğidir.
@ArthurMorgan33 bu arada, LoL hiç oynamadım. Ama dediğiniz iki Hero oyuna henüz gelmedi.

LoL'de önceden Camille Jungle aşırı ötesi op idi, ama şu an oynanamıyor bile o yüzden sordum hocam.

Geri
Yukarı