Wild Rift'te haksız yere chat ban yemek

Ya bir kişi de şurada konu açsın, desin ki arkadaşlar aslanlar gibi açtım mevlanayı, tak tak tak indirdim adamları, karşı takım tüm sülalemi yedi, ama ben çok zevk aldım, şimdi aldım banımla beraber keyif kahvemi içiyorum, teşekkürler. Ya herkes mi haksız yere ban yer arkadaş. Kimler hak ediyor şu banları ya...

Ya bir kişi de şurada konu açsın, desin ki arkadaşlar aslanlar gibi açtım mevlanayı, tak tak tak indirdim adamları, karşı takım tüm sülalemi yedi, ama ben çok zevk aldım, şimdi aldım banımla beraber keyif kahvemi içiyorum, teşekkürler. Ya herkes mi haksız yere ban yer arkadaş. Kimler hak ediyor şu banları ya...

Dostum bende haksız yere ban yedim CS:GO'da uçarak adam vuruyordum böyle saçma bir nedenden ban yedim ne yapmalıyım

Dostum bende haksız yere ban yedim CS:GO'da uçarak adam vuruyordum böyle saçma bir nedenden ban yedim ne yapmalıyım

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Haklı insanlar ban yiyor hep ya olmaz ki böyle biz de diyoruz neden küfür edenlerin gün geçtikçe sayısı artıyor.

İlginç ya nasıl yedin ki. Böyle bir şey olabilir mi ya? Yani böyle bir şey olabilir mi ya?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Valve'a yazdım şahsıma küfür edip VAC ban attılar gerçekten yazıklar olsun mevlana gibi büyük bir yadigarımızı canlandırmak için girdiğim çaba bu şekilde sonuçlandı yazık...

Geri
Yukarı