Çözüldü William shakespeare için biyografi kitabı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Shakespeare Olmak isimli bir kitap var. Şu an zor bulunuyor sanırım. Bulabilirsen onu alabilirsin. Buna ek olarak Alfa Yayınları'nın "Shakespeare Kitabı" var. Eğer onu bulamazsan buna bakabilirsin.

Eserleri kısmındaysa bütün eserlerini okuyun. İş Bankası Kültür Yayınları'ndan çıkıyor zaten. Sabahattin Eyüboğlu, Özdemir Nutku gibi isimler ön sözde eserler ve yazar hakkında ciddi bir yorum yapıyor zaten. Eseri okuduktan sonra kitabın başına dönüp o yazıları okuyabilirsiniz.
Bence internetten Shakespeare ile ilgili birkaç makale oku ve daha sonra eserlerini oku. Onu en iyi şekilde eserlerini okuyarak tanıyabilirsin.

O kitabından başlayabilirsin.

Shakespeare Olmak isimli bir kitap var. Şu an zor bulunuyor sanırım. Bulabilirsen onu alabilirsin. Buna ek olarak Alfa Yayınları'nın "Shakespeare Kitabı" var. Eğer onu bulamazsan buna bakabilirsin.

Eserleri kısmındaysa bütün eserlerini okuyun. İş Bankası Kültür Yayınları'ndan çıkıyor zaten. Sabahattin Eyüboğlu, Özdemir Nutku gibi isimler ön sözde eserler ve yazar hakkında ciddi bir yorum yapıyor zaten. Eseri okuduktan sonra kitabın başına dönüp o yazıları okuyabilirsiniz.

Çözüm
Bir de bir şey sormak istiyorum ben genelde dünya klasikleri kitaplarını Türkiye İş Bankası Kültür Yayınların'dan alıyorum üzerinde Hasan Ali Yücel Klasikler Dizesi yazmasının sebebi nedir acaba bir de bu yayın iyi mi ?

Bir de bir şey sormak istiyorum ben genelde dünya klasikleri kitaplarını Türkiye İş Bankası Kültür Yayınların'dan alıyorum üzerinde Hasan Ali Yücel Klasikler Dizesi yazmasının sebebi nedir acaba bir de bu yayın iyi mi ?
Yukarıda Türkiye İş Bankası Kültür Yayınları'nı önerdim zaten. Başka bir yayın evi hepsini eksiksiz basmıyor. Kalitelidir İş Bankası Yayınları. Gözünüz kapalı alın.

Hasan Ali Yücel, Türkiye'de çağdaş eğitimin gelişmesi için çaba harcamış Maarif Vekilimizdir. Çeviri konusunda da çalışmalar başlatmıştır. Bu yüzden adı verilmiştir.

Yeni konular

Geri
Yukarı