Win 10 bildirimli hatırlatma nasıl eklenir?

277726

Hectopat
Makaleler
4
Arkadaşlar Win 10 64 Bit kullanıyorum. Takvimden bir gün seçtiğimde bana o gün geldiğinde bildirim olarak hatırlatmasını nasıl sağlayabilirim? Technopat Win 10 hızlandırma makalesinden takvimleri kaldırmış bulunmaktayım. Acaba geri döndürme şansım var mı? Yoksa bunun gibi bir uygulama biliyor musunuz?

Microsoft mağazasından Takvim uygulamasını tekrar yükleyebilirsiniz.
Ayrıca en güncel Windows 10 sürümü, belirttiğiniz uygulama için kendi kaldırma seçeneğini sunuyor. Bazı uygulamalar için harici yöntemler kullanmanıza gerek yok.

Microsoft mağazasından Takvim uygulamasını tekrar yükleyebilirsiniz.
Ayrıca en güncel Windows 10 sürümü, belirttiğiniz uygulama için kendi kaldırma seçeneğini sunuyor. Bazı uygulamalar için harici yöntemler kullanmanıza gerek yok.
Store'dan Sticky Notes yukleyebilirsiniz.
Yorumlarınız için teşekkürler ama ben Store'da sildim.

Yorumlarınız için teşekkürler ama ben Store'da sildim.

PowerShell i yönetici olarak çalıştırın sonra bu komutu girin:

Kod:
Get-AppxPackage -AllUsers| Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register “$($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml”}

Bu komut tüm metro uygulamalarını geri yükleyecektir.

PowerShell'i yönetici olarak çalıştırın sonra bu komutu girin:

Kod:
Get-AppxPackage -AllUsers| Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register “$($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml”}

Bu komut tüm metro uygulamalarını geri yükleyecektir.

Sadece takvim eklemek istiyorum. Öyle bir seçenek yoksa mecburen hepsini yükleyip tekrar kullanmadıklarımı kaldırmam gerekecek sanırım. Teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı