Win 10 için sistem gereksinimleri

HamzaKaya*

Hectopat
Merhabalar, şu anda kullandığım sistem Win 7 Win 10 kursam sıkıntı çıkarır mı takılma kasma gibi şeyler olur mu Win 10 yapmamı tavsiye eder misiniz?

Dosya Ekleri

• 1.PNG
    1.PNG
    16,8 KB · Görüntüleme: 38
  • 2.PNG
    2.PNG
    11,3 KB · Görüntüleme: 39
  • 3.PNG
    3.PNG
    13 KB · Görüntüleme: 34
  • 4.PNG
    4.PNG
    9,5 KB · Görüntüleme: 33
Son düzenleyen: Moderatör:
4 GB ile kullanmak biraz zor olabilir fakat kullanılmayacak derece değil, HDD mi kullanıyorsunuz ?
Eğer SSD kullanıyorsanız bazı gereksiz şeyleri kapatarak ve hafif bir tarayıcı ile Windows 10 kullanabilirsiniz fakat SSD yoksa 8.1 daha iyi olur.

Hocam, sistemde SSD yoksa, bence 8.1 kurun. SSD olmayan sistemde sıkıntı yaşayabilirsiniz.

Bana soracak olursanız: asla yapmayacağım bir şey. Ofis kullanımı için olan sistemlerde bile SSD yokken işkence çekiyoruz resmen. Sisteminiz eski. Windows 7'de kalmak çok daha mantıklı. 8.1 de olabilir.

ben win 7 de yim win 10 artık çok ağır bir sistem oldu şu anki hdd de en iyi çalışan 1511 ve 1607 sürümü bu sürüm üstü hdd de çok yavaş çalışıyor ve kasıyor örnek 1511 ve 1607 sürümü 4gb ram de sistem boşta iken %35 ram tüketiyor son sürüm ise %50 4gb ram ile kullanmanızı hiç tavsiye etmiyorum chrome ram inizi sömürücektir

Yeni konular

Geri
Yukarı