Win 10 OEM Key önerisi

PanzerTR

Megapat
Makaleler
20
Merhabalar, yeni bir PC aldım ve Windows 10 etkinleştireceğim. Bir Key lazım fakat bir Key'e 1000 TL veremeyeceğim bu yüzden Win 10 Pro OEM Key önerirseniz çok iyi olur.

Bakabilirsiniz.

Siteyı önermiyorum, ben de forumlardaki önerilden yolara çıkarak key satın aldım.Satın almaya kadar kurduğum iletişimde ki cevap hızlari ve ilgileri, verdiklerin keyin Volume_MAK ciktigini belirttigimde nedense hiç yoktu.Ben aldım sorun yaşamadım diyenleri pek etken olarak almayın.

Siteyı önermiyorum, ben de forumlardaki önerilden yolara çıkarak key satın aldım.Satın almaya kadar kurduğum iletişimde ki cevap hızlari ve ilgileri, verdiklerin keyin Volume_MAK ciktigini belirttigimde nedense hiç yoktu.Ben aldım sorun yaşamadım diyenleri pek etken olarak almayın.
Kafamı karıştırdınız şimdi.

Bir sorum olcak konuyla alakasız bende Windows u yeni kurdum ancak single lang. Olarak pro keyi alsam ve etkinleştirsem işe yarar mı sürümü proya mi yükseltir?

Bir sorum olacak konuyla alakasız bende Windows'u yeni kurdum ancak Single lang. Olarak Pro Key'i alsam ve etkinleştirsem işe yarar mı sürümü Pro'ya mi yükseltir?

Pro için yükseltme keyi almanızi söyleyecelerdir ve bir ödeme daha yapmaniz gerekebilir.

Kafamı karıştırdınız şimdi.

Ben de yolo diyerek aldım Key'i, zaten 30TL. Volume MAK işimi görmez mi? Görür. Fakat OEM adi altinda bu şekilde binlerce kişiden para kazaniyorlar.Şikayetvar uzerinden bakarsanız daha da soğursunuz firmadan.

Bir sorum olacak konuyla alakasız bende Windows'u yeni kurdum ancak Single lang. Olarak Pro Key'i alsam ve etkinleştirsem işe yarar mı sürümü Pro'ya mi yükseltir?

Bende de Windows 10 Single Language lisansı var. Orijinal ve yetiyor zaten ev kullanıcısı iseniz. O sitede ki Key ile Pro yükseltmenin pek bir mantığı yok açıkcası.

Yazılımbudur bir kaç sene önce iyiydi, ben 3 sene önce falan oradan halen kullandığım bir Retail key almıştım. Son zamanlarda satın alanlarınkiler ise hep MAK çıkıyormuş. Geçen sene yine kendim aldığım ikinci bir key de MAK çıkmıştı zaten. Biraz hayal kırıklığına uğrattı beni son dönemde.

Geri
Yukarı