Çözüldü Win 10 sürüm 2004 sorunlu mu?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

TheGear

Hectopat
Windows 10 sürüm 2004 Windows Update kısmına gelmiş. Bu sürümle alakalı çok olumsuz yorum okudum. Güncelleyen ve deneyimleyen arkadaşlara soruyorum: Sizce güncellemeli miyim?

Dosya Ekleri

• Sürüm 2004.png
    Sürüm 2004.png
    138,6 KB · Görüntüleme: 32
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Recep bey, bunu nasıl bileceğiz peki? Ben birkaç gün kullandım sonra bir gün açmaya kalktım mavi ekran ve açılış bozuldu ve çöktü. AMD sürücü 16, 8 versiyonuna geçmiş. Outlook İngilizce olmuş. Bu arada AMD sürücüleri her zaman kararlı olarak yüklerim. Zararlı hiçbir yazılım yok bende. Bilgi için şimdiden teşekkür ederim.

Minidump dosyalarını paylaştığınızda daha iyi bilgi alabiliriz. Yükseltme sonrası DDU ile sürücüleri kaldırın daima.
Minidump dosyalarını paylaştığınızda daha iyi bilgi alabiliriz. Yükseltme sonrası DDU ile sürücüleri kaldırın daima.

Evet indirme yardımcısı ile 2004 versiyonu kuruluyor. DDU sonrası AMD sürücü ise 20.5.1 versiyonu ile güncelleme yapılacak, en son minidump işlemi ile sonlanacak.

Ben biraz daha beklemenizi öneririm. Laptopumda bir iki upgrade yaptıktan sonra yeni ssd ye sıfırdan win10 kurdum 2004 sürümünü kurduğum için pişmanım. Özellikle upgrade yapacak arkadaşlara da tavsiyem eski 1909 sürümüyle yeni taktığınız donanımları test edin ondan sonra yükseltin.

Arkadaşlar 2004 sürümüne güncelledim, şuanlık hiçbir sorun yok. Aksine açılış hızında hızlanma oyunlarda çok az da olsa fps anlamında artış gözlemedim. Sanırım sürüm sistemden sisteme olumlu yada olumsuz tarafları olabiliyor ben bunu anladım.
Arkadaşlar 2004 sürümüne güncelledim, şuanlık hiçbir sorun yok. Aksine açılış hızında hızlanma oyunlarda çok az da olsa fps anlamında artış gözlemedim. Sanırım sürüm sistemden sisteme olumlu yada olumsuz tarafları olabiliyor ben bunu anladım.
Ayrıca ses anlamında baya bir artış gözlemledim. Benim kulaklığımla da alakalı olabilir ama özellikle surround kapalıyken baya artmış, 7.1 aynı gibi.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı