Win 8.1 siyah ekran

Fsp

Centipat
Daha fazla  
Ekran kartı
Intel amd
Arkadaşlar merhaba, sorunu baştan anlatayım. Oyun oynarken ekran kartı çöktü güncellemeleri kontrol edin hatası aldım. Oyundan çıktım, ekran kartına baktım. Intel ve AMD vardı (pek anlamam) 2014'te güncellenmiş en son öyle gösteriyordu. Ben de bir video buldum, ondan izleyerek yapmaya çalıştım. Intel'i guncelleyince sorun çıkmadı, AMD'yi güncelleyecektim tam yükleniyordu mavi ekran hatası verdi. 2 gün böyle kaldı, hiçbir türlü açamadım. Sonra birisini buldum, bilgisayarima girip sorunu halletti. 1 gun cikmadi, karsima mavi ekran hatasi sonra 1 2 kere cikti. Yeniden baslatinca gitti, oyuna girmiştim. Kastı dedim, yeniden başlatayım, başlamaz olsaydım. Tam 7 8 saattir siyah ekranda CTRL alt delete tuşu çalışıyor ama hiçbir şeyi açmıyor. Acıyorsa da bende gözükmüyor, ekran simsiyah wer.dll eksik oldugundan baslatilamadi diye hata vermisti. Onunla mi alakali bilmiyorum, kafayi yemek uzereyim. 5 gundur boyle seylerle ugrasiyorum. Burada her sorun çözülüyor diye ben de kaydoldum 😅 bir umut.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir 32 gb usb belleğe windows iso'sunu yazdırın. Bilgisayarı usb'den başlatın. Windows kurulum ekranı gelince "Bilgisayarınızı Onarın" seçeneği ile Windows'u onarmayı deneyin.

Flasha ISO dosyasını mi yükledikten sonra bitecek değil mi format flashi önyükleme ayari falan yazıyordu bir yerde

Dediğinizden fazla bir şey anlamadım. Kurulum için bu video yardımcı olabilir:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Flasha ISO dosyasını mi yükledikten sonra bitecek değil mi? Format flashi önyükleme ayari falan yazıyordu bir yer.

Rufus ile ISO dosyasını Flash'a yazdır, daha sonra BIOS içerisinden kur.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı