Win+G çalışmıyor

raigod

Hectopat
Yer
Japonya
Daha fazla  
Meslek
İblis avcısı
Merhabalar, klavyemde Win+G yapsam da hiçbir şekilde Xbox Game Bar açamıyorum.
'Oyun kliplerini ve ekran görüntülerini kaydedin ve Xbox Game Bar'ı kullanarak yayınlayın' kısmını açtığım halde kapa aç yapınca tekrardan kapanıyor, çözümü var mıdır?

Merhabalar, klavyemde Win+G yapsam da hiçbir şekilde Xbox Game Bar açamıyorum.
'Oyun kliplerini ve ekran görüntülerini kaydedin ve Xbox Game Bar'ı kullanarak yayınlayın' kısmını açtığım halde kapa aç yapınca tekrardan kapanıyor, çözümü var mıdır?

Bende Win + sol alt + g tuşu ile açılıyor.

Sorun regedit kaynaklı, tek çözümü format atmak başka yolu yok maalesef. Veya geri yükleme yaparak FPS arttırma işlemi yapmadığınız zamana dönün.
Yaptım hocam. Formatda attım geri yükleme de yaptım,izlediğim videoların tersine işlem de yaptım fakat hiç bir şekilde açamıyorum.

Yaptım hocam. Formatda attım geri yükleme de yaptım, izlediğim videoların tersine işlem de yaptım fakat hiçbir şekilde açamıyorum.

Sıfırlama değil, format atmanız gerek. Format atarken de bütün diskleri silip yeniden CMD yardımıyla bölümler oluşturup yapın. Konu açıklayın, beni etiketleyin yardımcı olurum.

Sıfırlama değil, format atmanız gerek. Format atarken de bütün diskleri silip yeniden CMD yardımıyla bölümler oluşturup yapın. Konu açıklayın, beni etiketleyin yardımcı olurum.
Yaptım hocam.Her şeyi denedim fakat çözümü olmuyor disklerde sıfırlandı belki bilgisayar bile kendini hatırlamıyordur.

Yeni konular

Geri
Yukarı