Win Home ve Pro için ayrı ayrı kodlar mı oluyor?

lnkoom

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar, geçen Windows 10 key aldım PttAVM'den kod olmuyor hatalı diyor ben de aldığım yere söyledim dedim böyle böyle olmuyor, adam da bana Home kullanıyorsundur Pro'ya geçmen lazım o Pro key i dedi daha önceden de almıştım key böyle bir şeyle karşılaşmadım doğruluk payı var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 10'un Home ve Pro farklı iki sürümdür.

Windows 10 sürümlerinin sayısı, 10'u buluyor: Windows 10 Home, Pro, Pro for Workstations, Enterprise, Enterprise LTSC, Education, Pro Education, "Windows 10'in S mode", IOT ve Team.

Merhabalar, geçen Windows 10 key aldım PttAVM'den kod olmuyor hatalı diyor ben de aldığım yere söyledim dedim böyle böyle olmuyor, adam da bana Home kullanıyorsundur Pro'ya geçmen lazım o Pro key i dedi daha önceden de almıştım key böyle bir şeyle karşılaşmadım doğruluk payı var mıdır?

Home sistemi Pro keyi ile aktive edersiniz.
Aldığınız kişi yanlış bilgi veriyor.
Key girildikten sonra sistem kendini güncelleme ile Pro'ya yükseltir.

Verilen kodun yanına ek olarak Pro'ya yükseltmek içinde kod vermeleri lazım.

Geri
Yukarı