Win10 Wi-Fi özelliği yok

PaulGarcias

Femtopat
Dün yeni alıp Windows 10 kurduğum PC'm de internet özelliğini bulamıyorum. Windows'u orijinal siteden indirdim 30 günlük olanı. Bilgisayar>özellikler>aygıt yöneticisi>ağ bağdaştırıcıları kısmında Realtek pcle GBE family Controller var. Altındakiler de WAN miniportları. Güncellemeyi denedim olmadı. Aynı şekilde ağ ve internet ayarlarında da Wi-Fi seçeneği yok. Wi-Fi'nin W'si yok PC'de. Anlayan arkadaşların yardımlarını bekliyorum.
Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
denedim ethernet kablosu ile, olmadı. win 10 kurulumu hakkında youtube'da izlediğim videolarda da kimse internete bağlanmıyordu.

nasıl napıyoruz o işi pahalı birşey mi?
Kablo ile olmaması çok saçma.
denedim ethernet kablosu ile, olmadı. win 10 kurulumu hakkında youtube'da izlediğim videolarda da kimse internete bağlanmıyordu.

nasıl napıyoruz o işi pahalı birşey mi?
50 TL falandır adaptörler ama inanılmaz bir kayıp yaşatır mesela ben 1 mb indirmeyi adaptör ile zor alırken kablo 9-10'lara çıkartır. Tabiki adaptör kalitesi de önemli ben kaitesiz almıştım.

50 TL falandır adaptörler ama inanılmaz bir kayıp yaşatır mesela ben 1 mb indirmeyi adaptör ile zor alırken kablo 9-10'lara çıkartır.Tabiki adaptör kalitesi de önemli ben kaitesiz almıştım.
neler saçma değil ki şu Dünya'da :)

50 TL falandır adaptörler ama inanılmaz bir kayıp yaşatır mesela ben 1 mb indirmeyi adaptör ile zor alırken kablo 9-10'lara çıkartır. Tabiki adaptör kalitesi de önemli ben kaitesiz almıştım.
anladım, teşekkürler. bir bakıma anten yani? peki yazılımsal kurulum gerektirecek mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı