Win32/Skeeyah.A!bit nedir?

• Konuyu başlatan NROS
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 8
  • Görüntüleme 3B

NROS

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba! Herkese iyi forumlar öncelikle virüsün bulaştığı program (Mount and Blade Warband) bugün bilgisayarım (dizüstü) yavaş açıldı, ben de bir şey olmaz dedim ve bilgisayarın açılmasını beklemeye başladım, 1, 2, 3 dakika derken 5. dk.da açıldı, sonra kapkaranlık bir ekran geldi. Bu da yaklaşık bir 5 dk. sürdü, sonra nihayet açıldı diye sevinirken Windows Defender'dan bir bildirim geldi virüs bulaştı diye. Ben bu bilgisayar virüsleri karşısında panik bir insanımdır, beni o anda bir panik havası sardı. Hemen korkuyla önce karantinaya aldım, sonra da sildim. Sonra silindi diye girdim Mount and Blade'e, sonra bu dosya düzgün çalıştırılamıyor hatası verdi. Meğer bu oyun Steam crack olduğu için virüs de Steam DLL dosyasında olduğu için tekrar bulaştı, yine sildim, oyun da gitti zaten. :( Bu arada söylemeyi unuttum, virüsün derecesi ciddi de idi. Bu beni daha panikletti. Demem o ki virüs gerçekten ciddi derecede mi? Windows Defender'da baktığımda başka yerlerden zararlı komutları bilgisayarınıza gönderiyor dedi.
Hack falan bir şey olur mu diyecektim.

Merhaba! Herkese iyi forumlar öncelikle virüsün bulaştığı program (Mount and Blade Warband) bugün bilgisayarım (dizüstü) yavaş açıldı, ben de bir şey olmaz dedim ve bilgisayarın açılmasını beklemeye başladım, 1, 2, 3 dakika derken 5. dk. Da açıldı, sonra kapkaranlık bir ekran geldi. Bu da yaklaşık bir 5 dk. Sürdü, sonra nihayet açıldı diye sevinirken Windows Defender'dan bir bildirim geldi virüs bulaştı diye. Ben bu bilgisayar virüsleri karşısında panik bir insanımdır, beni o anda bir panik havası sardı. Hemen korkuyla önce karantinaya aldım, sonra da sildim. Sonra silindi diye girdim Mount and Blade'e, sonra bu dosya düzgün çalıştırılamıyor hatası verdi. Meğer bu oyun Steam crack olduğu için virüs de Steam DLL dosyasında olduğu için tekrar bulaştı, yine sildim, oyun da gitti zaten. :( bu arada söylemeyi unuttum, virüsün derecesi ciddi de idi. Bu beni daha panikletti. Demem o ki virüs gerçekten ciddi derecede mi? Windows Defender'da baktığımda başka yerlerden zararlı komutları bilgisayarınıza gönderiyor dedi.
Hack falan bir şey olur mu diyecektim.

Kasper sky ile tam tarama yapmanı öneririm.

Kanka kaspersky ile tam tarama yap eğer virüs bulmazsa şanslısın

Geri
Yukarı