Windows 10 %100 Disk Kullanımı Hatası

Daha fazla  
Lenovo Ideapad 700 dizüstü bilgisayarım var ve şu anda başlıktaki sorunla karşı karşıyayım, daha önce böyle bir şey yaşamamıştım, resme hatayı ekledim bunun sebebi nedir?
Virüs olabilir mi? (Bilgisayarımda Kaspersky yüklü.)
Birden, fazla aynı uygulama açılıyor gibi gözüküyor ve sanırım bu hatayla microsoft güncellemesinden sonra tanıştım.

Herhangi bir çözüm öneriniz varsa tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim, teşekkürler.
(16 GB RAM, 1 TB harddisk mevcut, SSD yok.)

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    113 KB · Görüntüleme: 167
  • Adsız2.png
    Adsız2.png
    97,2 KB · Görüntüleme: 153
  • Adsız3.png
    Adsız3.png
    110,8 KB · Görüntüleme: 256
Son düzenleyen: Moderatör:
Lenovo Ideapad 700 dizüstü bilgisayarım var ve şu anda başlıktaki sorunla karşı karşıyayım, daha önce böyle bir şey yaşamamıştım, resme hatayı ekledim bunun sebebi nedir?
Virüs olabilir mi? (Bilgisayarımda Kaspersky yüklü.)
Birden, fazla aynı uygulama açılıyor gibi gözüküyor ve sanırım bu hatayla microsoft güncellemesinden sonra tanıştım.

Herhangi bir çözüm öneriniz varsa tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim, teşekkürler.
(16 GB RAM, 1 TB harddisk mevcut, SSD yok.)

Aynı sorundan bende yaşıyorum şuan ama benim durumum biraz daha farklı sanırım, disk bazen %100 kullanılıyor daha sonra yaklaşık 5-10 dk kadar zaman geçtikten sonra %0 lara kadar düşüyor. Yeni Windows 10 Creator Update güncellemesinide yüklemedim henüz ve bilgisayarım 2 haftalık donanımsal bir sıkıntı olacağını sanmıyorum. 3 farklı uygulama ile bilgisayarımı tarattım ama önemli bir şey bulmadı sadece 1 tane crack dosyası buldu (windows defender). Technopat kullanıcıları umarım bu konuyu görmezden gelmezler. İyi forumlar

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı