Windows 10 %100 HDD kullanımı

MKY1760

Femtopat
Daha fazla  
%100 HDD gözüküyor ve hiç inmiyor. Sorunun çözümünü bilen var mı? Acaba format çözer mi?

1619849014382.png

İşlemlerden HDD'yi sömüren programlara bakabilir misiniz? Onları da paylaşın.

Görev yöneticisi > İşlemler > Disk seçeneğine tıklamanız yeterli. En fazla kullananlar yukarıda olacak şekilde.

Windows güncelleme indiriyor olabilir. Program yüklüyor olabilir. Diskinizdeki yer kaplayan klasörlerin boyutlarını ölçüyor olabilir yani herşey olabilir. Zaten grafiğe göre az önce başlamış disk kullanımı. Biraz bekleyin gider. Gitmezse de görev yöneticisinde en çok disk kullanan programı paylaşın.

Edit: Yani hemen format atmayın bir bekleyin ve verileri paylaşın.

Şöyle bir bilgi edinmiş idim windows 10 ssd'ler için dizayn edilmiş bir işletim sistemi deniliyordu o yüzden hdd'de böyle sorunlar oluşabiliyormuş yanlış bilgilendirme ise düzeltirsiniz.

Artı -3 Eksi
Windows güncelleme indiriyor olabilir. Program yüklüyor olabilir. Diskinizdeki yer kaplayan klasörlerin boyutlarını ölçüyor olabilir yani her şey olabilir. Zaten grafiğe göre az önce başlamış disk kullanımı. Biraz bekleyin gider. Gitmezse de görev yöneticisinde en çok disk kullanan programı paylaşın.

Edit: Yani hemen format atmayın bir bekleyin ve verileri paylaşın.

Güncellemeleri kapattım ama neden oluyor bende bilmiyorum birden oldu anlamadığım şekilde ve hiçbir şekilde 100'den inmiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı