Windows 10 %100 HDD Kullanımı

Berkay22Bilir

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaslar sistemim gayet iyi olmasına rağmen son 1 aydır harddisk 100 ve bilgisayar kullanılmaz halde kasiyor. Açılırken bir şey yaparken de Windows 10 64 bit kullanıyorum. Eskiden böyle bir sorun yoktu ve internetteki bütün çözümleri denedim ama olmadı. Sistemi kullanan bir şey yok arka planda veya virüs falan da yok ama düzelmiyor ne yaparsam yapıyım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tamam birazdan kontrol edicem ama sürekli %100 youtube da o search devre dışı bırakmadır falan herşeyi yaptım düzelmiyor :/

Hd Tune ile baktım kırmızı birşey yok diskte yani sağlam sorun başka birşeyde bilgisayarcıya formatta attırmak istemiyorum windows 10 pro gidicek ve artık ücretsiz yükseltmede yok :(

Tamam birazdan kontrol edicem ama sürekli %100 youtube da o search devre dışı bırakmadır falan herşeyi yaptım düzelmiyor :/

Hd Tune ile baktım kırmızı birşey yok diskte yani sağlam sorun başka birşeyde bilgisayarcıya formatta attırmak istemiyorum windows 10 pro gidicek ve artık ücretsiz yükseltmede yok :(

Windows 10 ile anakartın bir kez eşleştiği takdirde bir daha yükseltme yapmana gerek yok. Bilgisayarına format attığında windows 10 pro lisansın otomatik etkinleştirilecektir.

Windows 10 ile anakartın bir kez eşleştiği takdirde bir daha yükseltme yapmana gerek yok. Bilgisayarına format attığında windows 10 pro lisansın otomatik etkinleştirilecektir.

Ahaha gerçekten bunu bildiğim iyi oldu yani bilgisayarcı kesinlikle windows 7 atıcak çakma korsan bişey peki nasıl yükselticem windows 10'a ?

Benimde bilgisayarım açıldığında %100 oluyor bu normal birşey. Görev yöneticisi/Başlangıç burdan açılıştaki uygulamalardan ağır olanları kapat belki faydası dokunabilir.
Unutma her sorun basit şeylerden doğuyor.

Ya şuanda hizmet ana bilgisayarı yerel sistem yüzünden %100 oluyor ?

Benimde bilgisayarım açıldığında %100 oluyor bu normal birşey. Görev yöneticisi/Başlangıç burdan açılıştaki uygulamalardan ağır olanları kapat belki faydası dokunabilir.
Unutma her sorun basit şeylerden doğuyor.

Doğru öylede denedim ama programlar yüzünden değil üstte yazdığım %100 yapıyor.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı