Windows 10 1079 Sürümüne Güncellenmeli mi?

hanifi_corak

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Backend Developer
Bilgisayarıma bu güncelleme geldi sizce kurmalı mıyım? Bilgisayar iş yerimin bilgisayarı yazılımcıyım. Gün içerisinde sorun çıkarır mı sorun vs var mı?

Ekran Alıntısı.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende 1709'a güncellesem mi diye karar verememiştim , forumda biraz gezindikten sonra vermeye karar verdim ama vermez olaydım :C . Güncelledikten sonra Rainbow Six , PUBG gibi oyunlarda anlık donmalar ve oyunlarda crash sıkıntısı çıktı. Geri 1703'e format attıktan sonra her şey düzeldi. Biraz daha zaman geçsin güncelleyeceğim ama bende.

Bende 1709'a güncellesem mi diye karar verememiştim , forumda biraz gezindikten sonra vermeye karar verdim ama vermez olaydım :C . Güncelledikten sonra Rainbow Six , PUBG gibi oyunlarda anlık donmalar ve oyunlarda crash sıkıntısı çıktı. Geri 1703'e format attıktan sonra her şey düzeldi. Biraz daha zaman geçsin güncelleyeceğim ama bende.

Bende bu tür olaylardan dolayı korkuyorum. Bir sorun olsa format at yazılımları kur vs. uzun iş yazılımcıyım proje üzerinde çalışıyoruz şimdi güncellersem sorun çıkarsa ortadan kalırım. :)

Güncellemeyin. Size projeyi sorduklarında Windows 10 için 1709 sürümü geldi onu yükledim. Bazı sorunlar çıktı yetiştiremedim diyemezsiniz. Elbette güncellemenizi isteriz ama işveren Windows 10 1709'u bilse de bilmez. Çıkaracağınız işe bakar. İş daha önemlidir. Riske atmayın.

Güncellemeyin. Size projeyi sorduklarında Windows 10 için 1709 sürümü geldi onu yükledim. Bazı sorunlar çıktı yetiştiremedim diyemezsiniz. Elbette güncellemenizi isteriz ama işveren Windows 10 1709'u bilse de bilmez. Çıkaracağınız işe bakar. İş daha önemlidir. Riske atmayın.
Teşekkürler hocam.

Şimdilik bekleyin, konuda 1709 ile ilgili epey konu açıldı. Üstelik siz bilgisayarınızı iş için kullanıyorsunuz, güncellemeyi ertelemenizi öneririm.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı