Windows 10 1803 Arka Plan Uygulamaları Aktif Oluyor

Melih ALBAYRAK

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar 1803 sürümünü kullanıyorum tüm güncelleştirmeler yapılı yeni formatladım bilgisayarı. Fakat şöyle bir problem var ayarların içindeki gizlilik bölümünden arka plan uygulamaları kısmından arka plan uygulamalarının çalışmasına izin ver seçeneğini ben kapatıyorum ama bir süre sonra bu kendiliğinden aktif oluyor. Uygulamaları tek tek yanındaki seçenekten kapatıyorum bu seferde yine kendiliğinden aktif oluyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim arkadaşlar?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu sanırım bir bug. Çünkü ben de aynı sorunu yaşamıştım en sonunda pes ettim. Ben kapatıyorum pc yeniden başladığında tekrar o ayara gittiğimde açılmış gözüküyorlardı.

Bu sanırım bir bug. Çünkü ben de aynı sorunu yaşamıştım en sonunda pes ettim. Ben kapatıyorum pc yeniden başladığında tekrar o ayara gittiğimde açılmış gözüküyorlardı.
Evet aynen böyle oluyor. Bu kadar basit bir sorunu kaç güncellemedir çözemedikleri yada çözmedikleri çok garip.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı