Windows 10 1803 için hangi tür lisans alınmalı?

Fiyatıda yükseltmiş. İletişime geç ilk defa alışveriş yaptığını belirt, kabul etmezse iptal edebilirsin. Diğer linkten bir adet alabilirsin.

Sipariş İptali - n11.com
Tamam iptal için canlı yardıma başvurdum kadın 2 gün içinde sizi araryıp durumu çözeriz dedi. iptal için 2 gün bekletilir mi ya. N11 gerçekten kötü bir siteymiş. Karmançorman ayrıca. Bu linkten deneyeyim bir de.
...
Linke baktım ama açıklama var sadece ve net bir şey yazmıyor. Aldıklarıma bakıyorum iptal diye bir şey yazmıyor hiçbir yerinde sitenin.

Şuan aktif değilse diğer satıcı gün içinde anca teslim yapar. Kötü bir site değil aslında. Kampanyalı ürünler genelde öyle olur.
Linke baktım ama açıklama var sadece ve net bir şey yazmıyor. Aldıklarıma bakıyorum iptal diye bir şey yazmıyor hiçbir yerinde sitenin. Adam iptal et dedi çekti gitti. İptal için 2 gün bekletiyor ne saçmalık. Satıcı 2 gün içinde ürünü kargolarsa ya da çıkışını yaparsa ne olacak ?
.. İptal namına hiçbir ibare yok?

Dosya Ekleri

• Yeni Microsoft PowerPoint Sunusu53553.jpg
    Yeni Microsoft PowerPoint Sunusu53553.jpg
    30,1 KB · Görüntüleme: 26
Son düzenleyen: Moderatör:
Hesabım kısmında iptal/değişim/iade bölümüne bak. Olmazsa canlı destekle iletişime geç yardımcı olacaktır.
Baktım maalesef o sayfadan da bi işlem yapılmıyor. Canlı destek ile de görüştüm 2 gün içinde ararız diyor ne saçma bir site ya. Hiç sevmedim :)
..

Dosya Ekleri

• Yeni Microsoft PowerPoint Sunusu66677.jpg
    Yeni Microsoft PowerPoint Sunusu66677.jpg
    46,8 KB · Görüntüleme: 24
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı