Windows 10 1803 klasör sesleri çıkmıyor

FCLivorno

Hectopat
Yer
Leningrad
Ses yükseltmedeki ses seviyesinin sesi ve klasörde açış ve ilerleyiş sesleri çıkmıyor? Bunun sebebi nedri bilen var mı?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çözüm
Ya 3 saattir uğraşıyorum bir türlü sorunları düzeltemedim. Format atıyorum ama sürekli önceden yaptığım ayarlar çıkıyor ''kurtarma'' diye bir bölüm var silemedim bir türlü. Windows 7 kurarak silemeye çalıştım ama sanki SSDye yerleşmiş gibi Windows 7 formatından sonra Windows 10 kuruyorum ama yine yaptığım ayarlar silinmiyor. Ne yaptıysam olmadı. Neyse onu geçtik ses sorunu formatla düzeldi ama şimdi de internet hızım düşük çıkıyor. Ya ne gıcık işler sinir etti beni ya! 35 MB olan hız şu an 20 MB görünüyor.
Hesapla giriş yaparsan ayarlarını hatırlıyor ona göre ayarlıyor. Güncelleme yüklüyor olabilir.
Güncellemeleri sürücüleri indirebilir dikkat et ondan yavaşlayabilir. 1809 sürümünümü kurdu?
Anladım. Ama bi anda boyle aşırı hıź düsmesi tuhaf gibi geldi. Hız testi 38 39 çıkıyor normalde bi anda 15 lere düşmesi garip. Yok 1809 yüklemedim tekrar 1803 yükledim. Biraz bekleyip hızı test ederim ama dun 1 gün boyunca beklemistim birsey değişmemisti.

Anladım. Ama bi anda boyle aşırı hıź düsmesi tuhaf gibi geldi. Hız testi 38 39 çıkıyor normalde bi anda 15 lere düşmesi garip. Yok 1809 yüklemedim tekrar 1803 yükledim. Biraz bekleyip hızı test ederim ama dun 1 gün boyunca beklemistim birsey değişmemisti.
İndirmelerdendir. Güncellemeleri denetle kursun sürücüler filan derken iyi indirme olur. Sonrasında bir test et.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ağ sürücüsünü güncellemeyi denesene.

...
Modemi resetledim. sorun düzeldi sanırım modem biraz sıkıntılı benim.
Yaptık bişeyler ama halen pek sağlıklı gelmiyor bana bu sistem. Sürücüleri otomatik yüklemeyen bir Windows 10 sürümü yok mu? Flash Player olmasına rağmen Firefox için tekrar yüklemek zorunda kaldım az önce Flash Player'ı

Dosya Ekleri

• Screenshot_2018-10-21 HIZTESTI com tr ile İnternet bağlantını test et .png
    Screenshot_2018-10-21 HIZTESTI com tr ile İnternet bağlantını test et .png
    16,3 KB · Görüntüleme: 39
Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı