Windows 10 1803 vs 1709

Eren84921

Hectopat
1803 mü kurayım yoksa 1709 mu? Bilgisayarima format atacağım kararsiz kaldim. FPS için. FPS düşüşleri oluyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Açıkcası 1809 faciasından sonra 1809 tekrar geçilir mi tartışılır. 1803 bence daha iyi benim bilgisayarda stabil çalışıyordu. Tabii sizde de stabil çalışır mı onu bilemiyorum.

Sistemin ne? Düşük bir sistem ise edition falan kur. Sağlam ise güncel olan her zaman daha iyidir. 1809 yenilendi diye biliyorum sorunlar giderilmişti sanırım. Bir araştırın giderildi ise 1809'a geçin. Yoksa 1803 iyi olur.

İki sürüm de stabil. Herhangi birini kurabilirsin. Son sürümler Insider yapısına dönştü zaten. Tester gibi kullanıyorlar kullanıcıları.

Bana kalırsa 1809 kur ama illaki ikisinden birinde ısrarcıysan 1803 kur.
Kardeşim 1709'ta stabil değilmi ? 1803 mu kurum 1709 mu yine kararsiz kaldim
İki sürüm de stabil. Herhangi birini kurabilirsin. Son sürümler Insider yapısına dönştü zaten. Tester gibi kullanıyorlar kullanıcıları.
cevapin için tşkler 1803 kurucam kardeşim fps düşüşleri olursa 1709 kurarim :) yinede 1803'te stabil galiba
Sistemin ne? Düşük bir sistem ise edition falan kur. Sağlam ise güncel olan her zaman daha iyidir. 1809 yenilendi diye biliyorum sorunlar giderilmişti sanırım. Bir araştırın giderildi ise 1809'a geçin. Yoksa 1803 iyi olur.
düşük sistem değil Yeni Sistem Yani Laptop Excalibur G850 Vatan'dan aldim 5 yıl sonra işletim sistemi bozuldu sonra format atildi sonrasında kurtarma bölümünü sildim o yüzden format aticam
saden 1809'teyim sorunlar devam ediyor :(
Neden bu ikisi anlamadım ? Bir sebebi olmalı. Yoksa 1809 sürümünün olduğunu bilmiyor musunuz ?
Kardeşim 1803 Geçmeminin sebebi Kurtarma bölümünü sildim sürüm 1809 kullanıyom sorunlar var o yüzden 1803 geçicem :(
Açıkcası 1809 faciasından sonra 1809 tekrar geçilir mi tartışılır. 1803 bence daha iyi benim bilgisayarda stabil çalışıyordu. Tabii sizde de stabil çalışır mı onu bilemiyorum.
inş stabil çalisir gardaş :( ama çalişcani'da Biliyorum.
Bana yardım edenlere Çok teşekür ediyorum.
Windows 10 1809 geçtim <3

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı