Windows 10 1809 yükledim, sorun çıkar mı?

Metaldaqqer

Kilopat
Daha fazla  
Haberlere göre sürüm 1809 sorunluymuş. Bende dayanamayıp yükledim, ne yapmamı önerirsiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Garip derken ne gibi? Ben de kurdum şu an sorun yok gibi ama bazı kişiler dosyalarının silinmesi sorunuyla karşılaşmış.
1) Opera'nın kafayı yemeye başlaması (Bi anda siyah ekran olup kapanması gibi)
2) Sistem kapanırken ekranda garip şeyler olup kapanması
3) FPS düşüşleri
Gibi sorunlar gördüm şuana kadar. Dosya silinme muhabbetine gelince de bilgisayar da çok fazla bir şey olmadığından dert etmiyorum. Zaten şuana kadar da öyle bir şey olmadı.

1809 sürümünü temiz kurulumla yükledim. Bir sorun göremedim ben daha :) Ama yaşayanlar da az değil gördüğüm kadarıyla. Her yeni sürüm güncellemesinde gördüğümüz şeyler, alışmış olmamız lazım bence.

1809 sürümünü temiz kurulumla yükledim. Bir sorun göremedim ben daha :) Ama yaşayanlar da az değil gördüğüm kadarıyla. Her yeni sürüm güncellemesinde gördüğümüz şeyler, alışmış olmamız lazım bence.
Yok hocam ben de alıştım dedim kendimi 1809'da buldum veee çilesini çekiyorum :D
Sazan gibi atlamamak lazımmış.

Ben de temiz kurulum ile yükledim ve şuana kadar hiçbir sorunla karşılaşmadım. 1803'e geçerken de temiz kurulumla geçmiştim ve yine bir sorun yaşamamıştım. Dolayısıyla herkese yeni sürüme geçerken temiz kurulum ya da beklemelerini öneriyorum.

Bende şöyle bir sıkıntı oldu ekran kartı 1803 sürümünde frekanslar kökluyordu oyunlarda 1809 geçince sürekli dalgalanma oluyor frekansta

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı