Windows 10 1903 güncelledikten sonra Parlaklık değişmiyor

Fenomenn

Decapat
Windows 1903 sürümüne geçtikten sonra parlaklığı hiçbir şekilde değiştiremiyorum, hiçbir tepki vermiyor. Laptop kullanıyorum pil takılıyken de değilken de parlaklık ne düşüyor ne yükseliyor. (En aza en yükseğe, ortaya çekiyorum tepki yok) Çözüm nedir?
Screenshot_2.jpg

Windows 1903 sürümüne geçtikten sonra parlaklığı hiçbir şekilde değiştiremiyorum, hiçbir tepki vermiyor. Laptop kullanıyorum pil takılıyken de değilken de parlaklık ne düşüyor ne yükseliyor. (En aza en yükseğe, ortaya çekiyorum tepki yok) Çözüm nedir?Eki Görüntüle 442135
Hizmetler/Görüntü İyileştirme Hizmeti/
buradan hizmeti başlat / başlangıç türünü de Otomatik(gecikmeli başlatma) yapmalısın.

Bu hata ilk çıktığında vardı. Sonra güncellemeler ile düzelttiler.
Windows 10 1903 sürümü için yayınlanmış hata düzeltme güncellemerini yükleyin.
Windows 10 - Güncelleştirme Notları
İşe yaramadı. Tüm güncelleştirmeleri yükledim ekran parlaklığında hiçbir değişiklik hala yapamıyorum.
Hizmetler/Görüntü İyileştirme Hizmeti/
buradan hizmeti başlat / başlangıç türünü de Otomatik(gecikmeli başlatma) yapmalısın.
Çalışmadı, değişiklik yok. :/

Sorun çözüldü teşekkürler. Güncellemelerden sonra bilgisayarı birkez daha yeniden başlattığım için veya AMD Radeon görüntü bağdaştırıcılarını güncellediğim için çözülmüş bulunmakta.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı