Windows 10 1903 Stabil Çalışıyor mu?

Phraser

Hectopat
Merhaba. 1 gün önce Windows'umu sürüm 1803'ten 1903'e güncelledim ve Windows 10 sürüm 1903'te herhangi bir performans kaybı veya herhangi bir sorun var mı diye merak ediyorum. Genellikle oyun oynayan bir bilgisayar kullanıcısıyım. Bu yönde yorum yaparsanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler. :)
Bir de RS5 nedir merak ediyorum. Mavi ekran sorunu aldığımda biri Windows'umu RS5'e güncellememi tavsiye etmişti.

Her Windows 10 sürümünü bilgisayarıma geldiği tarihte yaptım 2 yıldır 1 kere bile ne mavi ekran ne takılma yaşadım. Her sürüm gayet iyi çalışıyor.

Güncel cihazın varsa ve sürekli sürücü(AMD, INTEL ve NVIDIA) güncelleme gelirse sorun oluşabilir. Eski PC varsa 2011'den öncesi sorunlu oluyor Windows 10 sürümü. Stabil mi dersen stabil.

Bu sistem de sisteme göre değişiyor. Benim sistemimde 1903 sürümü kanser ediyor beni çok sorun çıkarıyor ama eski sürümler de mesela 1709 ve 1803'de sorunsuz stabil çalışıyor. Dün 1709 Home Single Language kurdum sistem resmen yağ gibi akıyor. En basiti 1903 sürümünde oyunlarda ki ping değerlerim fırladı internetim yavaşladı sistemin performansı yarı yarıya düştü 1 hafta zor dayandım ISO kalıbını dahi sildim diskten.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı