Windows 10 2004 güncellemesi için Update beklenmeli mi?

erdiozgor

Kilopat
Yer
Sakarya
Daha fazla  
Arkadaşlar ben resmi olarak temiz kurulum yapacağım 2004 güncellemesi için. Yani USB belleğe çekip temiz bir format atacağım. Sanırım mayıs gibi çıkacak resmi güncelleme fakat ISO dosyası üzerinden flaşa çekip güncellersem yine aynı şey mi olacak? Resmi sürüm çıkmadan güncellersem beta mi yüklemiş olacağım yani çok karışık geliyor bana. Madem şu an ISO olarak var bu güncelleme neden resmi sürüm yayınlanmıyor?

Micrasoft resmi olarak 2004 sürümünün ISO dosyasını zaten yayınladı indirip kurmanızı öneririm şu anda kullanıyorum herhangi bir sorunla karşılaşmadım gayet stabil çalışıyor.

Hayır yayınladıkları ISO dosyası sadece güncelleme dosyası değil tam bir sürümdür yanlış bilgi vermeyin ISO dosyasının boyutu 5GB'dır ve tam sürümdür.
Screenshot_20200406-042907_Chrome.jpg

Rehberdeki kullanılan terimleri dikkatlice okumanızı öneririm. Micrasoft Windows 10 2004 sürümünü bitirmiş ve nisan ayında dağıtılması bekleniyor. Yani 2004 sürümünün tam versiyonu micrasoft tarafından yayınlanmıştır ve güncelleme dosyasıda değildir tam sürümdür USB belleğe yazarak temiz kurulumda yapabilirsiniz, var olan Windows'unuzuda güncelleyebilirsiniz.

Rehber; Windows 10 Sürüm 2004 Yükseltme Rehberi - Technopat

Yeni konular

Geri
Yukarı