Çözüldü Windows 10 2004 güncellemesi nedir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

f3turan

Hectopat
Yer
Street Ball
Daha fazla  
Arkadaşlar bu aralar forumda en fazla karşıma çıkan ama bilmediğim tek şey olabilir. Nedir bu 2004 güncellemesi? Yararları nelerdir? Neden yüklenmeli?

Çözüm
Görev yöneticisi daha detaylı bir durumda karşımıza çıktı. Ekran kartı sıcaklıklarına artık görev yöneticisi üzerinden erişebiliyoruz. Xbox Game Center üzerinde değişiklikler mevcut; işlemci, ekran kartı gibi bileşenlerin kullanım miktarlarını oradan görüntüleyebiliyoruz. Ram ve disk tüketimleri daha bilinçli. Güncelleme sonrası bilgisayarımın oyun performansı oldukça gelişti. Gereksiz windows uygulamaları ben müdahale etmeden kapanıyor.
Uzun lafın kısası ben memnunum. Tavsiye ederim.
Görev yöneticisi daha detaylı bir durumda karşımıza çıktı. Ekran kartı sıcaklıklarına artık görev yöneticisi üzerinden erişebiliyoruz. Xbox Game Center üzerinde değişiklikler mevcut; işlemci, ekran kartı gibi bileşenlerin kullanım miktarlarını oradan görüntüleyebiliyoruz. Ram ve disk tüketimleri daha bilinçli. Güncelleme sonrası bilgisayarımın oyun performansı oldukça gelişti. Gereksiz windows uygulamaları ben müdahale etmeden kapanıyor.
Uzun lafın kısası ben memnunum. Tavsiye ederim.

Çözüm

Geri
Yukarı