Windows 10 2015 LTSB X86 için Windows Store

İnternette bulduğum .bat dosyaları 2017 LTSC ve üstünü istiyor fakat ben 2015 LTSB kullanıcısıyım. 2015 LTSB için Microsoft Store'yi ekleme yolu var mı?

Hocam şu an bende arıyorum bulabilirseniz ekleme yapar mısınız?
Bu arada 2016 sürümü içinde var ama 2015 sürümü için bir türlü bulamadım.
@olyshoweR hocam saatlerdir araştırıyorum 2016 1607 sürümü için varmış en alt olarak. Bende ona geçeceğim durumu yarın size bildiririm bellek kullanım değerleri iyi ise 1607 sürümüne geçin sizde.
@olyshoweR hocam kullanım değerleri aynı 2016 sürümüde stabil ve mağazaları kurabildim.
Mağazalar kurulu iken boşta %17 RAM kullanımı.

Son düzenleme:
4 dakika sonra bir link paylaşacağım, Store'u oradan yükleyebilirsiniz.

Buradan Store Yükleyebilirsiniz Bi Klasöre Koyup CMD yi Admin olarak açın o kendisi halleder
ondan sonra Store Update Yapcak Biraz Bekleyin
& : The term '.\Files\StoreDependencies.ps1' is not recognized as the name of a cmdlet, function, script file, or
operable program. Check the spelling of the name, or if a path was included, verify that the path is correct and try
again.
At line:1 char:3
+ & ".\Files\StoreDependencies.ps1"
+ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
+ CategoryInfo : ObjectNotFound: (.\Files\StoreDependencies.ps1:String) [], CommandNotFoundException
+ FullyQualifiedErrorId : CommandNotFoundException

1607 2016 LTSB kurdum onda denedim aynı.
@Olyshower hocam kullanım değerleri aynı 2016 sürümüde stabil ve mağazaları kurabildim.
Mağazalar kurulu iken boşta %17 RAM kullanımı.
Nasıl kurdunuz hocam?

&: The term '.\Files\StoreDependencies.ps1' is not recognized as the name of a cmdlet, function, script file, or.
Operable program. Check the spelling of the name, or if a path was included, verify that the path is correct and try.
Again.
At line: 1 char: 3
+ & ".\Files\StoreDependencies.ps1"
+ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
+ Categoryınfo: Objectnotfound: (.\Files\StoreDependencies.ps1:String) [], CommandNotFoundException
+ FullyQualifiedErrorId : CommandNotFoundException

1607 2016 LTSB kurdum onda denedim aynı.

Nasıl kurdunuz hocam?

Hocam internetten bir dosya indirdim onu açtım ve CMD ekranı geldi 9 paket kurdu hepsi bitince Microsoft mağazalar geldi hata vermedi.

Linki atar mısınız?

Tabii ki hocam 1 dakika bulayım atarım.

Hocam ikisini de indirmişim hangisini kurduğumu hatırlamıyorum. Sırayla deneyin Defender kapalı olsun.

Son düzenleme:
Tabii ki hocam 1 dakika bulayım atarım.

Hocam ikisini de indirmişim hangisini kurduğumu hatırlamıyorum. Sırayla deneyin Defender kapalı olsun.
Oldu hocam çok sağ olun :) <3.

Yeni konular

Geri
Yukarı