Windows 10 2016 LTSB oyun performansı nasıldır?

Arkadaşlar. Win 8.1 kullanıyorum. 4 GB RAM, Intel HD grafik kartı ve Intel Core 5 320M özelliklere sahibim. LoL de 30-60 FPS arası. (Eskiden Windows 10 kullanıyordum, Win 8.1'e geçtim bunun da uygulama desteğinin biteceğini öğrendim.) Windows 10 kadar hafif ve hızlı, cok FPS düşmesi yedirtmeyen bir sürümü mevcut mu? Mevcutsa isim veya link verebilir misiniz? Bir de 2016 ltbs oyun performansını etkiler mi? Ne kurmamı önerirsiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar. Win 8.1 kullanıyorum. 4 GB RAM, Intel HD grafik kartı ve Intel Core 5 320M özelliklere sahibim. LoL de 30-60 FPS arası. (Eskiden Windows 10 kullanıyordum, Win 8.1'e geçtim bunun da uygulama desteğinin biteceğini öğrendim.) Windows 10 kadar hafif ve hızlı, cok FPS düşmesi yedirtmeyen bir sürümü mevcut mu? Mevcutsa isim veya link verebilir misiniz? Bir de 2016 ltbs oyun performansını etkiler mi? Ne kurmamı önerirsiniz?
Hocam LTSB 2016 hızlı ve stabildir. Bu forumda arşivi vardı ama düzenlenmiş. Türkçe dil paketi eklentili. Normalde Türkçe çıkmamış bir sürüm LTSB. Keza LTSC'de öyle.

Free Download Manager kullanın, daha hızlı iner.

İndireceğiniz dosyanın linkini kopyalayın. Sonra uygulama ile indirin.
reisim indirdim ve basarılı bi şekilde kurulumu yaptım a
1685377562801.png
ama biraz fazla kullanıyo ğibi boşta hanği ayarları kapatmalıyım

reisim indirdim ve basarılı bi şekilde kurulumu yaptım aEki Görüntüle 1798870 ama biraz fazla kullanıyo ğibi boşta hanği ayarları kapatmalıyım
Hocam Windows Defenderi kapatın. Regedit ile kapatabiliyorsunuz. Google'a yazın, çıkar.
Msconfig yazıp oradan Microsoft hizmetleri dışında hizmetleri kapatın.

Bu yeterli olacak. Ayrıca ram kullanımına çok takılmayın. Windows ayarlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı