Windows 10 20H2 sürümü Uncharted 4'e girerken sürüm hatası veriyor

İşletim sistemi
Windows 10

Sezgin Öztokcan

Femtopat
Daha fazla  
RAM
16GB 2133MHz
Ekran kartı
Nvidia GeForce GTX 950M
İşlemci
Intel(R) Core(TM) i7-6700HQ CPU @ 2.60GHz
Merhaba. Dün akşam saatlerinde Uncharted 4 bilgisayar sürümünü torrentten indirip bilgisayarıma kurdum fakat şöyle bir hata alıyorum.

1.png

İnternetten araştırdığım bilgiler doğrultusunda oyunun EXE dosyasının uyumluluk modunu aktif edip Windows 8 seçtiğimde ise şöyle bir hata alıyorum;:

2.png

Bilgisayarım Windows 10 20H2 sürümüni kullanıyor ancak böyle bir hata ile oyuna giremiyorum.
Bellek MHz Görev Yöneticisi > performans kısmında yazanı aldım ana kartımı bilmiyorum bilgisayarım laptop ASUS X550VX modeli.
Yardımcı olursanız sevinirim.

Oyun Directx 12 Sürümü destekliyormuş benim ekran kartın GeForce GTX 950M dxdiag kısmında directx 12 yazıyor ama forumda konu açtığımda bu ekran kartının 12 desteklemediğini söylüyorlar senin bilgin var mı bu konuda?

Ben D ye yükledim drop felan girmiyor ama benim Hdd hızlı baya.

Oyun 100 GB felan boş yerin varsa C de oraya yükleyebilirsin. Daha iyi olur.
C diskimde 300gb a yakın yer var oraya yüklerim muhtemelen

Oyun Directx 12 Sürümü destekliyormuş benim ekran kartın GeForce GTX 950M dxdiag kısmında directx 12 yazıyor ama forumda konu açtığımda bu ekran kartının 12 desteklemediğini söylüyorlar senin bilgin var mı bu konuda?

C diskimde 300gb a yakın yer var oraya yüklerim muhtemelen

Destekliyor.

Herkes çelişkili konuştuğu için bu konuda bende indirmekten vazgeçmek üzereydim bu beni mutlu etti doğrusu teşekkürler. Sence şu an oyunun çalışmaması için bir sebep var mı ortada ?

Yeni konular

Geri
Yukarı