Çözüldü Windows 10 20H2 Windows Update açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

MKarlion

Kilopat
Daha fazla  
1605047808514.png

Güncellemeyi yüklemek için yeniden başlatılması gerekiyor seçeneğine tıkladıktan sonra güncelleme yüklendi sistemden kontrol ettiğimde ama Windows Update açılmıyor ve hala sanki yüklenmemiş gibi duruyor. Sorun gidericiyi açtım, o da takıldı, anlamadım. Yardımcı olabilecek biri var mı acaba?

Eki Görüntüle 733563

Güncellemeyi yüklemek için yeniden başlatılması gerekiyor seçeneğine tıkladıktan sonra güncelleme yüklendi sistemden kontrol ettiğimde ama Windows Update açılmıyor ve hala sanki yüklenmemiş gibi duruyor. Sorun gidericiyi açtım, o da takıldı, anlamadım. Yardımcı olabilecek biri var mı acaba?
Ben de az önce sıfır kurulum yaptım. Bendede Windows Update çok hata verdi. Bazılarına yüklemiş gibi gösterip yüklemedi yada bir kaç defa yükledi. Belki Serverlar yoğundur yada bakım falan vardır. Yeni uygulamalar kurarken de hala Windows Smart Screen'e erişilemedi siz onay verin hatası alıyorum.

Eki Görüntüle 733563

Bende yüklenirken %61'de 2 saat duruyor ve PC kendini kapatıyor 2 hafta sonra tekrar deneyecegim belki sorun biter.

Bilgisayarım > Yönet > Hizmetler ve Uygulamalar > Hizmetler > "Windows Update" adımlarını takip ederek hizmeti durdurup yeniden başlatıp tekrar deneyebilirsiniz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı