Windows 10 21H2 Özellikleri Neler?

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
windows-10-21H2-Sun-Valley-guncellemesi.jpg

2021’in ikinci yarısında gelecek yeni Windows 10 güncellemesi 21H2 Sun Valley hangi özelliklere sahip? Windows 11’in Insider kullanıcılarına sunulduğu şu günlerde Windows 10 için de güncellemeler gelmeye devam ediyor. Söz konusu 21H2 Sun Valley, tamamıyla Windows 10 için çıkmıyor. Minik bir güncelleme olarak tabir edebileceğimiz bu sürüm, Windows 10 için son resmi güncelleme olabilir. Bundan […]

Devamı: Windows 10 21H2 Özellikleri Neler?
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

21H2 Release Preview sürümünü kullanıyorum. Sanırım yeni ikonlar Windows 11'de de bulunduğundan, 21H2 sürümünden kaldırılmış.

Stabilite ve performans olarak 21H1'e göre daha iyi. Daha akıcı ve tepkisel.

ISO dosyalarını Windows 10 kategorisinde bulabilirsiniz, paylaştım.

21H2 Release Preview sürümünü kullanıyorum. Sanırım yeni ikonlar Windows 11'de de bulunduğundan, 21H2 sürümünden kaldırılmış.

Stabilite ve performans olarak 21H1'e göre daha iyi. Daha akıcı ve tepkisel.

ISO dosyalarını Windows 10 kategorisinde bulabilirsiniz, paylaştım.
Hocam, o zaman birnevi 11, 21H2'nin kuyusunu kazdı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 10'dan kolay kolay vazgeçmezler gibi duruyor. Çoğu bilgisayarlar hala Windows 11'i desteklemiyor. Tabii sistem gereksinimleri yumuşatılırsa işler değişir.

Son düzenleme:
Harici GPU'nun uygulamalara özel olarak atanabilmesi olayını halledebilmişlerse; dizüstü bilgisayarlardaki kanayan yarayı -grafiklerin harici kart ile işlenip İntel HD grafikleri üzerinden aktarılarak ekrana verilmesi mevzusu- kapatmışlar demektir. Tabii ki bir MUX Switch'in yerini tutmaz ama performans artışı yaşatır herhalde.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı