Windows 10 Açıldıktan Sonra Görev Çubuğu Donma Sorunu

bltclk

Hectopat
Daha fazla  
Daha yeni yükselttim geride dönemiyorum. Windows.old dosyası olmasına rağmen bulamıyor. Genellikle yeniden başlat dediğimde görev çubuğu ve başlat etkisiz hale geliyor. Yenile yapıyorum yenileme yapıyor fakat yenile yazısı ekranda kalıyor. PC'nin fanları son devir çalışıyor ve reset atana kadar hiç susmuyorlar. PC'de kasma yok fakat hiçbir işlemi yapmıyor. Bugün çöktü zor açtım PC'yi :D Bu sorunun nedenini bilen ya da yaşayan varsa yazsın bir şeyler çok mutlu olurum. Çözümü bulmak zor olur herhalde şimdi daha sistem çok yeni ama yine bir umut :) Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende benzer sorunlar yaşamaktayım. Windows 7'den geçtim Windows 10'a ancak şu zamana kadar hiç memnun değilim. Otomatik yükseltme yaptım, bütün verilerim aynı şekilde taşınmış. Acaba sıfırdan kurulum yapmadığım için mi böyle oldu bilmiyorum.

Bende çıktığı gün yükseltme yapmıştım aynı sorunlar vardı, taaaki düne kadar. Dün format attım, temiz kurulum yaptım. Şuan hiçbir sorun yok. :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı