Windows 10 açıldıktan sonra renk doygunluğunun gitmesi

Mrtotc

Decapat
Arkadaşlar Win10 Pro kullanıyorum Windows açıldığında filtre gibi bir şey uyguluyor. Ben bunu kapatmayı biliyordum ama şu an formattan sonra bulamadım tekrar bir şeyleri devre dışı bırakınca direkt NVIDIA denetim masası ayarlarıyla başlıyordu Windows lütfen yardım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uzun süredir aynı sorunu yaşıyorum. İlk açıldığında windows logon ekranında normal daha sonra gece ışı açılıyormuş gibi sararma oluyor. çok araştırdım konuyla ilgili bir çözüm bulamadım.
regedit ile ilgili bir kaç işlem yaptım fakat olmadı.

Uzun süredir aynı sorunu yaşıyorum. İlk açıldığında windows logon ekranında normal daha sonra gece ışı açılıyormuş gibi sararma oluyor. çok araştırdım konuyla ilgili bir çözüm bulamadım.
regedit ile ilgili bir kaç işlem yaptım fakat olmadı.
Bu sorunu çözmüştüm şuan o siteyide yol gösterenide bulamadım.Windows sanki tam açılma ekranında bi filtre uyguluyor gibi gama,doyğunluk,konstrat ayarlarını bozuyor çözmüştüm ama bulamıyorum çıldıracam.
Fotoğraf atma imkanın var mı
Şuan yok malesef
Dccw yazarak arama kismina renk ayarlarini tekrar ayarlayabilirsin.
Bu ayar dediğim konuda yardımcı olmuyor.
Gece ışığı açılıyor olmasın?
Windows 10 ayarlarından Gece Işığı şeklinde aratırsan ulaşabilirsin.
Hayır değil kontrol edildi.

Bu sorunu çözmüştüm şuan o siteyide yol gösterenide bulamadım.Windows sanki tam açılma ekranında bi filtre uyguluyor gibi gama,doyğunluk,konstrat ayarlarını bozuyor çözmüştüm ama bulamıyorum çıldıracam.

Şuan yok malesef

Bu ayar dediğim konuda yardımcı olmuyor.

Hayır değil kontrol edildi.

Yaklaşık 1 ve 2 aydır bu şekilde hocam nefret ettim.
PC açmak istemiyorum bazen kendine geliyor gibi tekrar aynı duruma giriyor.

Gece modu vs ilgili yok bu farklı bir durum sanırım.
regedit ile ilgili bir problem olabilir diye düşünüyorum.
farklı bir user hesabı oluşturdum PC'de onda sorun olmadı.
fakat şu an mevcut hesabı kapatamam uygulamalar vs var.
düzeltmeye ihtiyacım var.

Yaklaşık 1 ve 2 aydır bu şekilde hocam nefret ettim.
PC açmak istemiyorum bazen kendine geliyor gibi tekrar aynı duruma giriyor.

Gece modu vs ilgili yok bu farklı bir durum sanırım.
regedit ile ilgili bir problem olabilir diye düşünüyorum.
farklı bir user hesabı oluşturdum PC'de onda sorun olmadı.
fakat şu an mevcut hesabı kapatamam uygulamalar vs var.
düzeltmeye ihtiyacım var.
Formatta çözmüyor bunu windowsun otomatik renk ayarı gibi bişey vardı müdahale etmesin tiki vardı onu kaldırınca olmuyordu ama bulamıyorum malesef

Formatta çözmüyor bunu windowsun otomatik renk ayarı gibi bişey vardı müdahale etmesin tiki vardı onu kaldırınca olmuyordu ama bulamıyorum malesef

Sıfır kurulum yaparsam çözülür yaşamış olduğum sorunla aynıysa.
farklı bir user hesabı oluşturdum orada sorun yaşamadım.uygulamalar vs ayarları yeniden yapılandırmaya üşeniyorum ondan yeniden hesap oluşturmadım.

Sıfır kurulum yaparsam çözülür yaşamış olduğum sorunla aynıysa.
farklı bir user hesabı oluşturdum orada sorun yaşamadım.uygulamalar vs ayarları yeniden yapılandırmaya üşeniyorum ondan yeniden hesap oluşturmadım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
al kardeşim şifayı buldum adımları izle olay tamamdır.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı