Windows 10 Açılışta Görüntü Bozukluğu

byfaruk

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, bu sabah bilgisayarı hazırda bekletten açarken aşağıda ki görüntü ile karşılaştım. Bir kaç kez daha hazırda bekletten açtım yine aynı şeyle karşılaştım. Bilgisayarı tamamen kapatıp öyle açtım ve yine aynı şey oldu. Görüntü kayması gibi bir şey sanırım. Logonun altında dönmesi gereken yuvarlağın noktaları oralara dağılıyor gibi. Acaba ekranda mı bir sorun var diye herhangi bir video açtım aynı zamanda ekranı ileri geri oynattım hiçbir görüntü bozukluğu olmadı. Aynı zamanda logonun sonlarına doğru pc'nin tamamen açılacağı sırada logonun üst tarafında daha fazla karıncalanma gibi bir şey oluyor.

Not: Logonun etrafında ki ışık yayılması çekimden kaynaklanıyor. Normalde logonun görüntüsü gayet düzgün.

ekran kayması 2.jpg

ekran kayması 1.jpg

Gece pc'nin olduğu oda da cam üstten açıktı soğuktan olmuş olabilir mi bilmiyorum ama şuan açarken aynı görüntü kayması olmuyor. Çözüldü.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı